Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jaroslav Dorotík
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.10.2016
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenců
19.5. 14:00
AG128
Polanka - Zlín
22 : 20
12.5. 14:00
AG126
HK Lovosice - Polanka
29 : 27
5.5. 15:00
AG115
Zubří - Polanka
37 : 15
28.4. 14:00
AG114
Polanka - Kopřivnice
24 : 30
20.4. 12:40
AG104
Frýdek-Místek - Polanka
27 : 11
14.4. 14:00
AG101
Polanka - Karviná
17 : 19
23.3. 12:00
AG093
N.Veselí - Polanka
42 : 17
17.3. 14:00
AG088
Polanka - Ostrava
16 : 26
9.3. 14:00
AG082
Dukla - Polanka
42 : 19
3.3. 14:00
AG075
Polanka - Jičín
23 : 31
23.2. 15:30
AG071
Talent Plzeň - Polanka
37 : 16
9.12. 13:00
AG062
Zlín - Polanka
29 : 23
2.12. 14:00
AG060
Polanka - HK Lovosice
24 : 30
25.11. 14:00
AG049
Polanka - Zubří
17 : 34
17.11. 16:00
AG048
Kopřivnice - Polanka
47 : 18
11.11. 13:30
AG038
Polanka - Frýdek-Místek
23 : 27
28.10. 10:30
AG035
Karviná - Polanka
35 : 19
21.10. 13:30
AG027
Polanka - N.Veselí
19 : 30
14.10. 15:00
AG022
Ostrava - Polanka
19 : 15
7.10. 14:00
AG016
Polanka - Dukla
19 : 31
30.9. 13:00
AG009
Jičín - Polanka
34 : 19
23.9. 17:00
AG005
Polanka - Talent Plzeň
25 : 21
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 12:00
AL128
DTJ Polanka - Zlín
19 : 16
17.3. 18:00
AL088
DTJ Polanka - Sokol Telnice
30 : 26
3.3. 18:00
AL075
DTJ Polanka - Napajedla
33 : 17
9.12. 11:00
AL062
Zlín - DTJ Polanka
29 : 19
2.12. 18:00
AL060
DTJ Polanka - Litovel
27 : 23
25.11. 18:00
AL049
DTJ Polanka - HK Ivančice
30 : 28
11.11. 17:00
AL038
DTJ Polanka - Rožnov p.R.
21 : 26
21.10. 17:00
AL027
DTJ Polanka - Nové Bránice
32 : 17
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Strakonice - KP Brno
29 : 29
video
online
Karviná - Dukla
32 : 36
video
online
N.Veselí - Ostrava
37 : 25
video
online
Kopřivnice - Talent Plzeň
27 : 31
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
36 : 35
video
online
Zubří - HK Lovosice
28 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent Plzeň
22
20
2
0
843 : 643
42
2
Zubří
22
16
3
3
712 : 618
35
3
Frýdek-Místek
22
13
0
9
729 : 699
26
4
HK Lovosice
22
13
0
9
620 : 604
26
5
Karviná
22
11
2
9
688 : 637
24
6
N.Veselí
22
11
1
10
705 : 649
23
7
Dukla
22
10
1
11
734 : 728
21
8
KP Brno
22
9
2
11
689 : 729
20
9
Ostrava
22
9
0
13
667 : 716
18
10
Jičín
22
7
2
13
659 : 691
16
11
Kopřivnice
22
4
0
18
557 : 745
8
12
Strakonice
22
2
1
19
592 : 736
5
Tabulka střelců
Sebastian Choleva
Sokol Ostrava
186
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek
183
Marek Šťastný
HCB Karviná
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Čadílek
Handball KP Brno
38
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek
32
Radek Provinský
HK .A.S.A. Město Lovosice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Geletka
Handball KP Brno
58
Václav Franc
HK .A.S.A. Město Lovosice
48
Jakub Lakatoš
KH Kopřivnice
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.