Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jan Martínek
Mateřský klub
KH Kopřivnice
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
29.8.2016
Koučovaná utkání
Extraliga
23.2. 17:00
AA110
KP Brno - Kopřivnice
25 : 21
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
4.6. 15:30
NC058
F.-Místek A - Kopřivnice A
36 : 35
26.5. 10:15
NC052
Polanka - Kopřivnice A
25 : 24
11.5. 10:10
NC046
Klimkovice - Kopřivnice A
10 : 44
27.4. 10:00
NC040
Ostrava - Kopřivnice A
31 : 23
6.4. 09:15
NC031
Kopřivnice A - Klimkovice
48 : 18
10.11. 12:00
NC028
Kopřivnice A - F.-Místek A
21 : 26
3.11. 10:00
NC025
Ostrava - Kopřivnice A
27 : 18
27.10. 15:45
NC022
Kopřivnice A - Polanka
34 : 25
20.10. 12:30
NC019
Karviná A - Kopřivnice A
26 : 20
13.10. 15:45
NC016
Kopřivnice A - Klimkovice
35 : 25
6.10. 10:45
NC013
F.-Místek A - Kopřivnice A
41 : 10
27.9. 16:45
NC010
Kopřivnice A - Ostrava
21 : 19
23.9. 12:00
NC007
Polanka - Kopřivnice A
12 : 25
15.9. 13:15
NC004
Kopřivnice A - Karviná A
18 : 19
9.9. 10:10
NC001
Klimkovice - Kopřivnice A
17 : 38
nezadáno
NC049
Kopřivnice A - Karviná A
23 : 20
nezadáno
NC043
Kopřivnice A - F.-Místek A
32 : 33
nezadáno
NC034
Karviná A - Kopřivnice A
39 : 23
nezadáno
NC055
Kopřivnice A - Ostrava
36 : 29
nezadáno
NC037
Kopřivnice A - Polanka
32 : 23
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Holešov
38 : 25
video
online
Vsetín - Ostrava
35 : 26
video
online
Trnávka - Napajedla
25 : 32
video
online
Hranice B - V. Bystřice
27 : 32
video
online
Polanka - MHK Karviná
24 : 23
video
online
Zubří B - Uničov A
35 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
MHK Karviná
22
15
1
6
587 : 482
31
2
Zubří B
22
14
3
5
697 : 597
31
3
V. Bystřice
22
14
2
6
662 : 535
30
4
Napajedla
22
14
2
6
592 : 537
30
5
Polanka
22
14
0
8
585 : 528
28
6
Šumperk
22
11
2
9
599 : 579
24
7
Vsetín
22
11
0
11
615 : 600
22
8
Hranice B
22
10
1
11
649 : 664
19
9
Ostrava
22
9
1
12
624 : 664
19
10
Trnávka
22
7
0
15
581 : 682
14
11
Holešov
22
3
1
18
501 : 680
7
12
Uničov A
22
3
1
18
499 : 643
7
Tabulka střelců
Martin Vobořil
TJ Šumperk
160
Lukáš Friedel
DTJ Polanka
143
Radek Balon
SK Velká Bystřice
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Friedel
DTJ Polanka
37
Vojtěch Pernický
HC Zubří B
32
Zdenek Kašný
Slavia Fatra Napajedla
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kazimír Čáp
DTJ Polanka
38
Tomáš Janků
Házená Uničov
36
Miroslav Rypar
Házená Uničov
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.