Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-Čechy
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jaromír Friedel
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1959
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.8.2013
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
19.5. 16:00
AF128
Polanka - MHK Karviná
24 : 23
12.5. 15:00
AF126
Uničov A - Polanka
24 : 32
28.4. 16:00
AF114
Polanka - Hranice B
25 : 31
14.4. 16:00
AF101
Polanka - Šumperk
24 : 19
23.3. 18:00
AF093
Vsetín - Polanka
29 : 24
17.3. 16:00
AF088
Polanka - Ostrava
19 : 21
10.3. 10:30
AF082
Holešov - Polanka
24 : 28
3.3. 16:00
AF075
Polanka - Napajedla
30 : 20
23.2. 17:30
AF071
V. Bystřice - Polanka
32 : 22
8.12. 16:00
AF062
MHK Karviná - Polanka
28 : 19
2.12. 16:00
AF060
Polanka - Uničov A
23 : 18
25.11. 16:00
AF049
Polanka - Zubří B
29 : 27
18.11. 13:00
AF048
Hranice B - Polanka
30 : 38
11.11. 15:15
AF038
Polanka - Trnávka
39 : 22
28.10. 10:30
AF035
Šumperk - Polanka
24 : 31
21.10. 15:15
AF027
Polanka - Vsetín
34 : 22
14.10. 17:00
AF022
Ostrava - Polanka
34 : 31
23.9. 16:00
AF005
Polanka - V. Bystřice
25 : 18
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
HSK Tygři - Náchod
26 : 35
video
online
ZJ Kovofiniš Ledeč - Chrudim
29 : 26
video
online
Loko Louny - Sokol Kobylisy
30 : 28
video
online
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
10 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod
18
15
1
2
587 : 446
31
2
Loko Č.Budějovice
18
12
1
5
527 : 388
25
3
Loko Louny
18
12
1
5
565 : 502
25
4
Sokol Kobylisy
18
10
1
7
454 : 414
21
5
Chodov
18
9
2
7
495 : 428
20
6
HSK Tygři
18
10
1
7
485 : 445
19
7
ZJ Kovofiniš Ledeč
18
8
0
10
410 : 465
16
8
Chrudim
18
5
1
12
419 : 486
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
433 : 579
8
10
HC Plzeň
18
1
0
17
355 : 577
2
Tabulka střelců
Petr Triebe
Lokomotiva Louny
158
Richard Urban
HC Plzeň
146
Michael Konárik
HSK Tygři Ústí n.L.
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Richard Urban
HC Plzeň
22
Petr Triebe
Lokomotiva Louny
20
Lukáš Serbus
TJ JM Chodov
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
68
Jiří-Bohumil Kaštánek
TJ JM Chodov
54
Matěj Jiránek
Loko České Budějovice
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.