Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
FINÁLE
Milan Langr
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.2.2016
Koučovaná utkání
1.liga mužů
27.10. 13:00
AB036
Loko Louny - Ústí n.L.
36 : 31
23.9. 13:00
AB003
Loko Louny - Olomouc
31 : 27
2.liga starších dorostenců Č
14.10. 15:30
AH024
TJ Kutná Hora - Loko Louny
26 : 30
7.10. 17:00
AH014
Loko Louny - HC Plzeň
41 : 18
30.9. 13:00
AH011
Loko Č.Budějovice - Loko Louny
26 : 25
2.liga mladších dorostenců Č
18.5. 15:00
AK130
Loko Louny - S.Vršovice
32 : 18
11.5. 16:00
AK124
Ml. Boleslav - Loko Louny
35 : 25
4.5. 15:00
AK117
Loko Louny - D.Králové
25 : 21
27.4. 15:00
AK113
TJ košutka - Loko Louny
23 : 21
13.4. 16:00
AK102
Třeboň - Loko Louny
26 : 25
6.4. 17:00
AK069
Liberec - Loko Louny
37 : 27
24.3. 15:00
AK091
Jablonec - Loko Louny
29 : 24
16.3. 15:00
AK090
Loko Louny - Úvaly
24 : 30
10.3. 17:00
AK080
Chrudim - Loko Louny
34 : 25
8.12. 14:30
AK064
S.Vršovice - Loko Louny
20 : 22
1.12. 17:00
AK058
Loko Louny - Ml. Boleslav
33 : 32
17.11. 15:00
AK047
Loko Louny - TJ košutka
22 : 22
27.10. 15:00
AK036
Loko Louny - Třeboň
31 : 17
20.10. 15:00
AK025
Loko Louny - Jablonec
19 : 23
14.10. 13:30
AK024
Úvaly - Loko Louny
19 : 19
7.10. 15:00
AK014
Loko Louny - Chrudim
23 : 28
30.9. 11:00
AK011
Č.Budějovice - Loko Louny
32 : 26
23.9. 15:00
AK003
Loko Louny - Liberec
28 : 36
Český pohár mužů
7.11. 19:00
AN052
Loko Louny - Plzeň
21 : 33
Předchozí kola
FINÁLE - výsledky
video
online
Karviná A - HK B Most
22 : 19
video
online
Ostrava - F.-Místek A
18 : 11
video
online
N. Veselí A - Dukla 6
12 : 15
video
online
Karviná A - F.-Místek A
30 : 21
video
online
HK B Most - N. Veselí A
15 : 25
video
online
Dukla 6 - Ostrava
18 : 16
video
online
F.-Místek A - HK B Most
16 : 11
video
online
Dukla 6 - Karviná A
14 : 13
video
online
Ostrava - N. Veselí A
12 : 22
video
online
Dukla 6 - HK B Most
15 : 14
video
online
Karviná A - Ostrava
18 : 19
video
online
N. Veselí A - F.-Místek A
25 : 21
video
online
HK B Most - Ostrava
13 : 20
video
online
F.-Místek A - Dukla 6
17 : 21
video
online
N. Veselí A - Karviná A
17 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
5
5
0
0
83 : 72
10
2
N. Veselí A
5
3
0
2
101 : 84
6
3
Karviná A
5
3
0
2
104 : 90
6
4
Ostrava
5
3
0
2
85 : 82
6
5
F.-Místek A
5
1
0
4
86 : 105
2
6
HK B Most
5
0
0
5
72 : 98
0
Tabulka střelců
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
163
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
146
Jan Hradecký
TJ AŠ Mladá Boleslav
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
27
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
23
Ondřej Hradil
Sokol Ostrava
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Křístek
Sokol Ostrava
32
Luděk Piwko
HCB Karviná A
30
Jiří Šmíd
Dukla Praha 6
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.