Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci- Morava
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Miroslav Bartoň
Mateřský klub
KH Kopřivnice
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
29.8.2016
Koučovaná utkání
Extraliga
22.5. 18:00
AA192
Karviná - Kopřivnice
37 : 27
8.5. 10:30
AA182
Přerov - Kopřivnice
22 : 33
4.5. 18:00
AA179
Kopřivnice - KP Brno
35 : 29
30.4. 18:00
AA177
Kopřivnice - Karviná
30 : 33
21.4. 17:00
AA171
Frýdek-Místek - Kopřivnice
34 : 30
17.4. 18:00
AA167
Kopřivnice - Přerov
26 : 22
14.4. 17:00
AA164
KP Brno - Kopřivnice
25 : 24
9.3. 17:00
AA121
Kopřivnice - Lovosice
25 : 25
2.3. 18:00
AA120
Kopřivnice - Dukla
23 : 29
16.2. 18:00
AA107
Kopřivnice - Karviná
29 : 34
10.2. 10:30
AA099
Přerov - Kopřivnice
29 : 25
2.2. 18:00
AA094
Kopřivnice - Plzeň
26 : 38
21.12. 18:00
AA088
Frýdek-Místek - Kopřivnice
33 : 29
15.12. 18:00
AA081
Jičín - Kopřivnice
29 : 21
1.12. 18:00
AA068
Kopřivnice - Zubří
26 : 32
17.11. 17:00
AA055
Lovosice - Kopřivnice
37 : 27
10.11. 16:30
AA054
Dukla - Kopřivnice
31 : 21
27.10. 18:00
AA044
Kopřivnice - KP Brno
24 : 30
20.10. 18:00
AA041
Karviná - Kopřivnice
37 : 24
13.10. 18:00
AA033
Kopřivnice - Přerov
34 : 29
27.9. 19:00
AA022
Kopřivnice - Frýdek-Místek
33 : 30
22.9. 18:00
AA015
Kopřivnice - Jičín
22 : 23
15.9. 18:00
AA011
Kopřivnice - Hranice
29 : 33
9.9. 17:00
AA002
Zubří - Kopřivnice
29 : 22
Baráž muži-extraliga
2.6. 17:00
ABA001
Zlín - Kopřivnice
24 : 25
1.liga starších dorostenců
18.5. 16:00
AG129
Kopřivnice - Talent Plzeň
40 : 23
12.5. 16:00
AG125
Zlín - Kopřivnice
15 : 41
4.5. 12:30
AG116
Kopřivnice - HK Lovosice
36 : 24
28.4. 14:00
AG114
Polanka - Kopřivnice
24 : 30
24.4. 19:00
AG103
Zubří - Kopřivnice
30 : 33
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Napajedla
38 : 26
video
online
Velké Meziříčí - Sokol Dolní Cerekev
30 : 26
video
online
HK Ivančice - Litovel
24 : 28
video
online
DTJ Polanka - Zlín
19 : 16
video
online
Nové Bránice - Sokol Telnice
29 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Velké Meziříčí
20
16
1
3
582 : 503
33
2
Rožnov p.R.
20
15
0
5
621 : 508
30
3
Zlín
20
13
1
6
608 : 509
27
4
DTJ Polanka
20
13
0
7
497 : 484
26
5
Sokol Telnice
20
11
0
9
596 : 557
22
6
Litovel
20
8
0
12
530 : 579
16
7
HK Ivančice
20
8
0
12
591 : 628
16
8
Sokol Dolní Cerekev
20
8
0
12
552 : 581
16
9
Prostějov
20
7
1
12
591 : 586
15
10
Napajedla
20
7
1
12
502 : 561
15
11
Nové Bránice
20
2
0
18
437 : 611
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
Sokol Dolní Cerekev
219
Filip Kintr
Sokol II.Prostějov
186
Tomáš Psota
HK Ivančice
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Veselý
Sokol Dolní Cerekev
34
Filip Kintr
Sokol II.Prostějov
30
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p.R.
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Pavliš
TJ Sokol Velké Meziříčí
46
Marek Kališ
Sokol Nové Bránice
40
Martin Janíček
TJ Sokol Velké Meziříčí
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.