Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo - finále
Žákovská liga starších žáků
Miroslav Bartoň
Mateřský klub
KH Kopřivnice
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
29.8.2016
Koučovaná utkání
Extraliga
22.5. 18:00
AA192
Karviná - Kopřivnice
37 : 27
8.5. 10:30
AA182
Přerov - Kopřivnice
22 : 33
4.5. 18:00
AA179
Kopřivnice - KP Brno
35 : 29
30.4. 18:00
AA177
Kopřivnice - Karviná
30 : 33
21.4. 17:00
AA171
Frýdek-Místek - Kopřivnice
34 : 30
17.4. 18:00
AA167
Kopřivnice - Přerov
26 : 22
14.4. 17:00
AA164
KP Brno - Kopřivnice
25 : 24
9.3. 17:00
AA121
Kopřivnice - Lovosice
25 : 25
2.3. 18:00
AA120
Kopřivnice - Dukla
23 : 29
16.2. 18:00
AA107
Kopřivnice - Karviná
29 : 34
10.2. 10:30
AA099
Přerov - Kopřivnice
29 : 25
2.2. 18:00
AA094
Kopřivnice - Plzeň
26 : 38
21.12. 18:00
AA088
Frýdek-Místek - Kopřivnice
33 : 29
15.12. 18:00
AA081
Jičín - Kopřivnice
29 : 21
1.12. 18:00
AA068
Kopřivnice - Zubří
26 : 32
17.11. 17:00
AA055
Lovosice - Kopřivnice
37 : 27
10.11. 16:30
AA054
Dukla - Kopřivnice
31 : 21
27.10. 18:00
AA044
Kopřivnice - KP Brno
24 : 30
20.10. 18:00
AA041
Karviná - Kopřivnice
37 : 24
13.10. 18:00
AA033
Kopřivnice - Přerov
34 : 29
27.9. 19:00
AA022
Kopřivnice - Frýdek-Místek
33 : 30
22.9. 18:00
AA015
Kopřivnice - Jičín
22 : 23
15.9. 18:00
AA011
Kopřivnice - Hranice
29 : 33
9.9. 17:00
AA002
Zubří - Kopřivnice
29 : 22
Baráž muži-extraliga
2.6. 17:00
ABA001
Zlín - Kopřivnice
24 : 25
1.liga starších dorostenců
18.5. 16:00
AG129
Kopřivnice - Talent Plzeň
40 : 23
12.5. 16:00
AG125
Zlín - Kopřivnice
15 : 41
4.5. 12:30
AG116
Kopřivnice - HK Lovosice
36 : 24
28.4. 14:00
AG114
Polanka - Kopřivnice
24 : 30
24.4. 19:00
AG103
Zubří - Kopřivnice
30 : 33
Další
Předchozí kola
7.kolo - finále - 2. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Jičín
27 : 22
Tabulka střelců
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
38
Miroslav Rachač
TJ Cement Hranice
35
Martin Stržínek
TJ Cement Hranice
30
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
10
Radek Král
HBC Ronal Jičín
9
Jiří Lefan
HC Zlín
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Pohlmann
Talent M.A.T.Plzeň
20
Petr Pomahač
MHK Karviná
14
Jakub Šíra
TJ Cement Hranice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.