Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jaroslav Hudeček
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1951
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.7.2013
Koučovaná utkání
1.liga mužů
18.5. 17:00
AB131
Karviná B - Olomouc
24 : 20
12.5. 17:00
AB123
Jičín "B" - Karviná B
28 : 24
5.5. 15:00
AB118
Karviná B - Náchod
23 : 26
27.4. 16:00
AB112
Zlín - Karviná B
22 : 24
20.4. 17:00
AB105
Karviná B - Litovel
21 : 21
13.4. 18:00
AB101
Strakonice - Karviná B
29 : 20
23.3. 14:30
AB092
Karviná B - Ústí n.L.
22 : 20
16.3. 13:00
AB090
Loko Louny - Karviná B
32 : 28
10.3. 17:00
AB079
Chodov - Karviná B
25 : 24
3.3. 17:00
AB078
Karviná B - N.Veselí
22 : 31
24.2. 10:30
AB068
Bystřice p.H. - Karviná B
24 : 23
9.12. 17:00
AB065
Olomouc - Karviná B
32 : 22
2.12. 14:00
AB057
Karviná B - Jičín "B"
28 : 29
24.11. 15:30
AB052
Náchod - Karviná B
27 : 28
17.11. 12:30
AB046
Karviná B - Zlín
21 : 26
10.11. 17:00
AB039
Litovel - Karviná B
29 : 28
28.10. 12:30
AB035
Karviná B - Strakonice
21 : 21
20.10. 12:00
AB026
Ústí n.L. - Karviná B
21 : 34
14.10. 17:00
AB024
Karviná B - Loko Louny
27 : 24
7.10. 13:00
AB013
Karviná B - Chodov
23 : 23
30.9. 16:30
AB012
N.Veselí - Karviná B
24 : 22
23.9. 17:00
AB002
Karviná B - Bystřice p.H.
28 : 29
1.liga starších dorostenců
8.5. 15:00
AG131
Karviná - Dukla
31 : 21
27.4. 14:00
AG112
Zlín - Karviná
21 : 24
23.2. 15:00
AG068
Ostrava - Karviná
25 : 28
8.12. 14:00
AG065
Dukla - Karviná
27 : 30
14.10. 13:00
AG024
Karviná - Frýdek-Místek
36 : 26
30.9. 14:30
AG012
N.Veselí - Karviná
27 : 28
23.9. 15:00
AG002
Karviná - Ostrava
36 : 21
Český pohár žen
2.9. 16:30
APR007
SK Velká Bystřice - Karviná
19 : 18
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Kolín - Dvůr Králové
23 : 30
video
online
Jablonec - HK Lovosice B
32 : 23
video
online
Kutná Hora - Libčice n. Vlt.
19 : 25
video
online
Slavia - 1.HC Pardubice
33 : 29
video
online
Praha 4 - Ml. Boleslav
31 : 28
video
online
HC Žatec - TJ Sokol Bělá
22 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
20
0
2
714 : 576
40
2
Dvůr Králové
22
16
1
5
572 : 463
33
3
Libčice n. Vlt.
22
15
1
6
592 : 536
31
4
Jablonec
22
15
0
7
608 : 530
30
5
Ml. Boleslav
22
9
3
10
529 : 517
21
6
Slavia
22
9
2
11
611 : 578
20
7
TJ Sokol Bělá
22
8
2
12
530 : 594
18
8
1.HC Pardubice
22
7
4
11
535 : 566
18
9
HK Lovosice B
22
8
1
13
636 : 708
17
10
Kolín
22
7
3
12
549 : 598
17
11
HC Žatec
22
6
0
16
538 : 601
12
12
Kutná Hora
22
3
1
18
488 : 635
7
Tabulka střelců
Jakub Pisch
HC TJ Šroubárna Žatec
157
Michal Heinl
ElektroPraga Jablonec
154
Karel Stůj
SK Praha 4
145
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Pisch
HC TJ Šroubárna Žatec
48
Karel Stůj
SK Praha 4
42
David Kubíček
TJ Sokol Bělá p.B.
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrdlička
HK Město Lovosice B
58
Martin Breyl
Sokol Libčice n. Vlt.
48
Jiří Novotný
ElektroPraga Jablonec
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.