Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenců-Čechy
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jaroslav Hudeček
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1951
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.7.2013
Koučovaná utkání
1.liga mužů
18.5. 17:00
AB131
Karviná B - Olomouc
24 : 20
12.5. 17:00
AB123
Jičín "B" - Karviná B
28 : 24
5.5. 15:00
AB118
Karviná B - Náchod
23 : 26
27.4. 16:00
AB112
Zlín - Karviná B
22 : 24
20.4. 17:00
AB105
Karviná B - Litovel
21 : 21
13.4. 18:00
AB101
Strakonice - Karviná B
29 : 20
23.3. 14:30
AB092
Karviná B - Ústí n.L.
22 : 20
16.3. 13:00
AB090
Loko Louny - Karviná B
32 : 28
10.3. 17:00
AB079
Chodov - Karviná B
25 : 24
3.3. 17:00
AB078
Karviná B - N.Veselí
22 : 31
24.2. 10:30
AB068
Bystřice p.H. - Karviná B
24 : 23
9.12. 17:00
AB065
Olomouc - Karviná B
32 : 22
2.12. 14:00
AB057
Karviná B - Jičín "B"
28 : 29
24.11. 15:30
AB052
Náchod - Karviná B
27 : 28
17.11. 12:30
AB046
Karviná B - Zlín
21 : 26
10.11. 17:00
AB039
Litovel - Karviná B
29 : 28
28.10. 12:30
AB035
Karviná B - Strakonice
21 : 21
20.10. 12:00
AB026
Ústí n.L. - Karviná B
21 : 34
14.10. 17:00
AB024
Karviná B - Loko Louny
27 : 24
7.10. 13:00
AB013
Karviná B - Chodov
23 : 23
30.9. 16:30
AB012
N.Veselí - Karviná B
24 : 22
23.9. 17:00
AB002
Karviná B - Bystřice p.H.
28 : 29
1.liga starších dorostenců
8.5. 15:00
AG131
Karviná - Dukla
31 : 21
27.4. 14:00
AG112
Zlín - Karviná
21 : 24
23.2. 15:00
AG068
Ostrava - Karviná
25 : 28
8.12. 14:00
AG065
Dukla - Karviná
27 : 30
14.10. 13:00
AG024
Karviná - Frýdek-Místek
36 : 26
30.9. 14:30
AG012
N.Veselí - Karviná
27 : 28
23.9. 15:00
AG002
Karviná - Ostrava
36 : 21
Český pohár žen
2.9. 16:30
APR007
SK Velká Bystřice - Karviná
19 : 18
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Loko Louny - S.Vršovice
32 : 18
video
online
Jablonec - TJ košutka
28 : 24
video
online
Třeboň - Ml. Boleslav
25 : 35
video
online
Úvaly - Liberec
26 : 36
video
online
Chrudim - Č.Budějovice
40 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
20
17
0
3
668 : 569
34
2
Chrudim
20
16
2
2
615 : 494
34
3
Jablonec
20
13
1
6
539 : 467
27
4
Ml. Boleslav
20
12
0
8
636 : 601
24
5
D.Králové
20
11
1
8
555 : 509
23
6
TJ košutka
20
9
2
9
589 : 560
20
7
Č.Budějovice
20
8
1
11
612 : 654
17
8
Loko Louny
20
5
2
13
510 : 561
12
9
Třeboň
20
6
0
14
479 : 632
12
10
Úvaly
20
3
3
14
468 : 544
9
11
S.Vršovice
20
3
2
15
509 : 589
8
Tabulka střelců
Dan Vrba
Liberec Handball
249
Jan Borovka
Loko České Budějovice
184
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
173
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
51
Dan Vrba
Liberec Handball
44
Filip Kopáč
TJ Sokol Chrudim
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Kouba
Lokomotiva Louny
60
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
54
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.