Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci- Morava
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Andrej Titkov
Mateřský klub
HC Zubří
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.4.2016
Koučovaná utkání
1.liga mužů
18.5. 18:00
AB128
Strakonice - Zlín
29 : 29
12.5. 14:00
AB125
Zlín - Ústí n.L.
33 : 17
4.5. 13:00
AB117
Loko Louny - Zlín
28 : 26
27.4. 16:00
AB112
Zlín - Karviná B
22 : 24
21.4. 16:30
AB106
N.Veselí - Zlín
26 : 24
12.4. 18:30
AB099
Zlín - Bystřice p.H.
27 : 18
23.3. 17:00
AB095
Olomouc - Zlín
22 : 30
17.3. 15:00
AB086
Zlín - Jičín "B"
32 : 21
9.3. 17:00
AB084
Náchod - Zlín
17 : 30
3.3. 16:00
AB073
Zlín - Chodov
32 : 23
22.2. 19:30
AB072
Zlín - Litovel
26 : 24
9.12. 15:00
AB062
Zlín - Strakonice
31 : 19
2.12. 17:00
AB059
Ústí n.L. - Zlín
22 : 29
24.11. 17:30
AB051
Zlín - Loko Louny
28 : 23
17.11. 12:30
AB046
Karviná B - Zlín
21 : 26
11.11. 16:30
AB040
Zlín - N.Veselí
21 : 16
28.10. 10:30
AB033
Bystřice p.H. - Zlín
20 : 22
21.10. 16:30
AB029
Zlín - Olomouc
25 : 20
14.10. 17:00
AB020
Jičín "B" - Zlín
13 : 23
6.10. 17:30
AB018
Zlín - Náchod
29 : 20
30.9. 17:00
AB007
Chodov - Zlín
22 : 30
22.9. 17:00
AB006
Litovel - Zlín
25 : 27
Baráž muži-extraliga
8.6. 18:00
ABA002
Kopřivnice - Zlín
25 : 25
2.6. 17:00
ABA001
Zlín - Kopřivnice
24 : 25
1.liga starších dorostenců
4.5. 13:45
AG117
Frýdek-Místek - Zlín
33 : 13
27.4. 14:00
AG112
Zlín - Karviná
21 : 24
21.4. 14:30
AG106
N.Veselí - Zlín
40 : 32
13.4. 13:00
AG099
Zlín - Ostrava
31 : 27
27.3. 19:00
AG073
Zlín - Zubří
25 : 39
17.3. 13:00
AG086
Zlín - Jičín
23 : 26
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Napajedla
38 : 26
video
online
Velké Meziříčí - Sokol Dolní Cerekev
30 : 26
video
online
HK Ivančice - Litovel
24 : 28
video
online
DTJ Polanka - Zlín
19 : 16
video
online
Nové Bránice - Sokol Telnice
29 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Velké Meziříčí
20
16
1
3
582 : 503
33
2
Rožnov p.R.
20
15
0
5
621 : 508
30
3
Zlín
20
13
1
6
608 : 509
27
4
DTJ Polanka
20
13
0
7
497 : 484
26
5
Sokol Telnice
20
11
0
9
596 : 557
22
6
Litovel
20
8
0
12
530 : 579
16
7
HK Ivančice
20
8
0
12
591 : 628
16
8
Sokol Dolní Cerekev
20
8
0
12
552 : 581
16
9
Prostějov
20
7
1
12
591 : 586
15
10
Napajedla
20
7
1
12
502 : 561
15
11
Nové Bránice
20
2
0
18
437 : 611
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
Sokol Dolní Cerekev
219
Filip Kintr
Sokol II.Prostějov
186
Tomáš Psota
HK Ivančice
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Veselý
Sokol Dolní Cerekev
34
Filip Kintr
Sokol II.Prostějov
30
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p.R.
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Pavliš
TJ Sokol Velké Meziříčí
46
Marek Kališ
Sokol Nové Bránice
40
Martin Janíček
TJ Sokol Velké Meziříčí
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.