Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
FINÁLE
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adam Pojar
SSK Talent Plzeň A
4
Rick Mommers
TJ Sparta Kutná Hora
4
Šimon Mizera
HC Zubří "A"
4
Jakub Loukotka
TJ Sokol Bělá p.B.
4
Martin Král
SSK Talent Plzeň A
4
Adam Janásek
HK Baník Most
4
Ondřej Halamíček
TJ Rožnov p.R.
4
René Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921 A
4
Filip Černák
Handball KP Brno
4
Adam Vrchlavský
ČZ HBC Strakonice 1921 A
3
Roman Šimek
HBC Jičín
3
Lukáš Šachl
HBC Jičín
3
Tomáš Růčka
TJ Rožnov p.R.
3
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
3
Daniel Pastor
SKP Frýdek-Místek A
3
David Navrátil
TJ Rožnov p.R.
3
Vojtěch Men
TJ Sparta Kutná Hora
3
Michal Matoušek
TJ Sparta Kutná Hora
3
Tomáš Kočí
TJ AŠ Mladá Boleslav
3
Jakub Hortenský
1.HC Pardubice
3
Jakub Hladný
SKP Frýdek-Místek A
3
Marek Divín
TJ Rožnov p.R.
3
Adam Davídek
SSK Talent Plzeň A
3
Tomáš Davídek
Sokol Vršovice
3
David Daněk
Handball KP Brno
3
David Boula
HK Baník Most
3
David Vojtíšek
Slavia Hradec Králové
2
Jonáš Sychra
1.HC Pardubice
2
Petr Souček
Slavia Hradec Králové
2
Pavel Seidl
TJ Sparta Kutná Hora
2
Jakub Raitr
1.HK Dvůr Králové
2
Zdeněk Přinosil
Sokol Vršovice
2
Štěpán Plučár
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2
Lukáš Petružela
HC Zubří "A"
2
Ondřej Peterka
HK Ivančice
2
Martin Paťava
TJ Rožnov p.R.
2
Jiří Nigrýn
TJ Sokol Bělá p.B.
2
Dalibor Měrka
TJ Rožnov p.R.
2
Patrik Malovaný
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2
Jan Mach
Sokol Nové Veselí A
2
Zpět
Další
Předchozí kola
Skupina N - výsledky
video
online
Talent A - F.-Místek A
14 : 10
video
online
Karviná A - Ostrava
13 : 13
video
online
N. Veselí A - AŠ Ml. Boleslav
17 : 9
video
online
Talent A - Karviná A
16 : 13
video
online
Ostrava - N. Veselí A
7 : 6
video
online
AŠ Ml. Boleslav - F.-Místek A
23 : 23
video
online
Ostrava - Talent A
12 : 16
video
online
Karviná A - N. Veselí A
17 : 9
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Talent A
18 : 23
video
online
F.-Místek A - Karviná A
12 : 16
video
online
Ostrava - AŠ Ml. Boleslav
15 : 12
video
online
Talent A - N. Veselí A
11 : 17
video
online
F.-Místek A - Ostrava
9 : 13
video
online
Karviná A - AŠ Ml. Boleslav
25 : 16
video
online
N. Veselí A - F.-Místek A
17 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent A
5
4
0
1
80 : 70
8
2
Karviná A
5
3
1
1
84 : 66
7
3
Ostrava
5
3
1
1
60 : 56
7
4
N. Veselí A
5
3
0
2
66 : 58
6
5
F.-Místek A
5
0
1
4
68 : 83
1
6
AŠ Ml. Boleslav
5
0
1
4
78 : 103
1
Tabulka střelců
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
163
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
146
Jan Hradecký
TJ AŠ Mladá Boleslav
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
27
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
23
Ondřej Hradil
Sokol Ostrava
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Křístek
Sokol Ostrava
32
Luděk Piwko
HCB Karviná A
30
Jiří Šmíd
Dukla Praha 6
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.