Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Tomáš Snopek
Sokol Ostrava
2
Vít Sicha
TJ Holešov
2
Michal Samiec
TJ Cement Hranice B
2
Jan Rudolf
TJ Cement Hranice B
2
Dominik Rogala
Sokol Ostrava
2
Ondřej Pospíšil
Sokol Trnávka
2
Zbyněk Ošťádal
TJ Šumperk
2
Roman Meca
DTJ Polanka
2
Jaroslav Loun
SK Velká Bystřice
2
Martin Janečka
Sokol Trnávka
2
Jaroslav Hanzelka
Sokol Trnávka
2
Jaroslav Čech
TJ Holešov
2
Jan Conev
TJ Holešov
2
Martin Štrublík
MHK Karviná
1
Martin Schober
TJ Cement Hranice B
1
Martin Pavlů
TJ Šumperk
1
Dominik Panoš
KH Zbrojovka Vsetín
1
Tomáš Mikulenka
HC Zubří B
1
Vojtěch Měrka
HC Zubří B
1
Dominik Matěj
DTJ Polanka
1
Jakub Malina
HC Zubří B
1
Zdeněk Luňák
TJ Holešov
1
Petr Kundrata
Sokol Ostrava
1
Miroslav Kula
DTJ Polanka
1
Jiří Kučera
Sokol Ostrava
1
Martin Kučera
TJ Šumperk
1
Patrik Kovář
KH Zbrojovka Vsetín
1
Libor Koňařík
TJ Šumperk
1
Michal Kasaj
TJ Holešov
1
Radovan Kachtík
TJ Holešov
1
Jan Hliněný
SK Velká Bystřice
1
Jan Dvořák
Házená Uničov
1
Jiří Doucha
MHK Karviná
1
David Dobiáš
HC Zubří B
1
Jiří Čepica
TJ Holešov
1
Jan Bocheza
TJ Cement Hranice B
1
Antonín Bardoděj
TJ Holešov
1
Radim Balhárek
HC Zubří B
1
Ondřej Balcar
Sokol Trnávka
1
Michal Augusta
Slavia Fatra Napajedla
1
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Holešov
38 : 25
video
online
Vsetín - Ostrava
35 : 26
video
online
Trnávka - Napajedla
25 : 32
video
online
Hranice B - V. Bystřice
27 : 32
video
online
Polanka - MHK Karviná
24 : 23
video
online
Zubří B - Uničov A
35 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
MHK Karviná
22
15
1
6
587 : 482
31
2
Zubří B
22
14
3
5
697 : 597
31
3
V. Bystřice
22
14
2
6
662 : 535
30
4
Napajedla
22
14
2
6
592 : 537
30
5
Polanka
22
14
0
8
585 : 528
28
6
Šumperk
22
11
2
9
599 : 579
24
7
Vsetín
22
11
0
11
615 : 600
22
8
Hranice B
22
10
1
11
649 : 664
19
9
Ostrava
22
9
1
12
624 : 664
19
10
Trnávka
22
7
0
15
581 : 682
14
11
Holešov
22
3
1
18
501 : 680
7
12
Uničov A
22
3
1
18
499 : 643
7
Tabulka střelců
Martin Vobořil
TJ Šumperk
160
Lukáš Friedel
DTJ Polanka
143
Radek Balon
SK Velká Bystřice
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Friedel
DTJ Polanka
37
Vojtěch Pernický
HC Zubří B
32
Zdenek Kašný
Slavia Fatra Napajedla
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kazimír Čáp
DTJ Polanka
38
Tomáš Janků
Házená Uničov
36
Miroslav Rypar
Házená Uničov
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.