Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo - finále
Žákovská liga starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Michal Adam
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Albrecht
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Boris Aspridis
HC Gumárny Zubří
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Babák
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Michal Babák
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Marek Bareš
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Martin Bareš
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Roman Bečvář
Talent M.A.T.Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Vít Bednárik
KH Zbrojovka Vsetín
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Beneš
HK Slavia VŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Bittman
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Martin Bláha
Sp.MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Josef Brázda
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
2 - 0 - 0 - 1
Martin Bula
Sokol Trnávka
2 - 0 - 0 - 1
Martin Carbol
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Cepek
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Zdeněk Čadra
TJ Cement Hranice
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Číhal
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Michal Dlapa
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Miloš Dočkal
SK Droždín
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Dolák
TJ Cement Hranice
2 - 0 - 0 - 1
Petr Drozd
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
2 - 0 - 0 - 1
David Dukát
TJ Lesana Zubří
2 - 0 - 0 - 1
Jaroslav Dyba
SKP Frýdek-Místek
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Etrich
1.HK Dvůr Králové
2 - 0 - 0 - 1
Stanislav Farář
SK Praha 4
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Farkaš
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Fikeis
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Petr Filinger
HC TJ Šroubárna Žatec
2 - 0 - 0 - 1
Nikos Floksa
MHK Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Michal Fousek
Lokomotiva Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Petr Freiberg
HC TJ Náchod
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Fryšták
Slavia Fatra Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
2 - 0 - 0 - 1
Dalibor Galuszka
MHK Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Gogolák
1.HK Dvůr Králové
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Habarta
SKP Frýdek-Místek
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Hála
Sokol Trnávka
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Halamíček
KH Zbrojovka Vsetín
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
4.kolo-osmifinále - výsledky
video
online
Náchod - Jičín
14 : 36
video
online
Trnávka - KP Brno
26 : 29
video
online
Přerov - Kopřivnice
32 : 33
video
online
Chodov - Dukla
22 : 27
video
online
Třeboň - Plzeň
0 : 10 k.
video
online
Zlín - Zubří
26 : 24
video
online
Strakonice - Lovosice
26 : 31
video
online
Frýdek-Místek - Hranice
31 : 39
Tabulka střelců
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
38
Miroslav Rachač
TJ Cement Hranice
35
Martin Stržínek
TJ Cement Hranice
30
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
10
Radek Král
HBC Ronal Jičín
9
Jiří Lefan
HC Zlín
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Pohlmann
Talent M.A.T.Plzeň
20
Petr Pomahač
MHK Karviná
14
Jakub Šíra
TJ Cement Hranice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.