Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
FINÁLE
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Daniel Křístek
Sokol Ostrava
32 - 0 - 1 - 11
Luděk Piwko
HCB Karviná A
30 - 0 - 1 - 10
Jiří Šmíd
Dukla Praha 6
28 - 0 - 1 - 9
Filip Žilavý
SKP Frýdek-Místek A
26 - 0 - 1 - 8
Richard Blahut
SKP Frýdek-Místek A
26 - 0 - 1 - 8
Jan Sikora
HCB Karviná A
24 - 0 - 1 - 7
Jakub Schichor
HK Baník Most
24 - 0 - 1 - 12
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
24 - 0 - 1 - 7
Daniel Režnický
Dukla Praha 6
22 - 0 - 0 - 11
Josef Pacalaj
HK Baník Most
20 - 0 - 1 - 5
Vojtěch Kozubík
Liberec Handball
20 - 0 - 1 - 5
Jakub Šmora
Liberec Handball
18 - 0 - 0 - 9
Rostislav Podhrázský
HCB Karviná A
18 - 0 - 0 - 9
René Pitr
SKP Frýdek-Místek A
18 - 0 - 1 - 9
Jaroslav Macoun
TJ Sokol Bělá p.B.
18 - 0 - 1 - 4
Jakub Kalanoš
Sokol Ostrava
18 - 0 - 0 - 9
Daniel Kábrt
TJ AŠ Mladá Boleslav
18 - 0 - 1 - 9
Filip Pobořil
HC Zubří "A"
16 - 0 - 0 - 8
Tomáš Cáb
HC Zubří "A"
16 - 0 - 0 - 8
Ondřej Hradil
Sokol Ostrava
14 - 0 - 0 - 7
Jan Hradecký
TJ AŠ Mladá Boleslav
14 - 0 - 1 - 7
František Hořák
Sokol Ostrava
14 - 0 - 0 - 7
Filip Hňatek
SK Velká Bystřice
14 - 0 - 0 - 7
Tomáš Beňo
SKP Frýdek-Místek A
14 - 0 - 0 - 7
Matouš Valoušek
Sokol Nové Veselí A
12 - 0 - 0 - 6
David Valenta
Sokol Vršovice
12 - 0 - 1 - 6
Jakub Šimek
SKP Frýdek-Místek A
12 - 0 - 0 - 6
Dominik Stříž
SKP Frýdek-Místek A
12 - 0 - 1 - 6
Daniel Smetánka
HK Baník Most
12 - 0 - 0 - 6
Ondřej Skalický
1.HC Pardubice
12 - 0 - 0 - 6
Jan Richter
HK Baník Most
12 - 0 - 0 - 6
Denis Mach
Sokol Nové Veselí A
12 - 0 - 0 - 6
Radoslav Körmendy
SKP Frýdek-Místek A
12 - 0 - 1 - 1
Jan Juráš
HCB Karviná A
12 - 0 - 1 - 1
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
12 - 0 - 0 - 6
Jaroslav Fulneček
Sokol Ostrava
12 - 0 - 0 - 6
Daniel Wilczek
HCB Karviná A
10 - 0 - 0 - 5
Ondřej Váňa
Sokol Vršovice
10 - 0 - 0 - 5
Dominik Tkadleček
SK Velká Bystřice
10 - 0 - 0 - 5
Radek Špika
Liberec Handball
10 - 0 - 0 - 5
Další
Předchozí kola
Skupina M - výsledky
video
online
Dukla 6 - V. Bystřice
10 : 9
video
online
Liberec - Strakonice A
15 : 14
video
online
Zubří - HK B Most
7 : 12
video
online
Dukla 6 - Liberec
21 : 18
video
online
Strakonice A - Zubří
10 : 18
video
online
HK B Most - V. Bystřice
18 : 12
video
online
Strakonice A - Dukla 6
12 : 16
video
online
Liberec - Zubří
13 : 14
video
online
HK B Most - Dukla 6
13 : 13
video
online
V. Bystřice - Liberec
24 : 14
video
online
Strakonice A - HK B Most
9 : 15
video
online
Dukla 6 - Zubří
9 : 11
video
online
V. Bystřice - Strakonice A
21 : 11
video
online
Liberec - HK B Most
11 : 18
video
online
Zubří - V. Bystřice
20 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK B Most
5
4
1
0
76 : 52
9
2
Zubří
5
4
0
1
70 : 62
8
3
Dukla 6
5
3
1
1
69 : 63
7
4
V. Bystřice
5
2
0
3
84 : 73
4
5
Liberec
5
1
0
4
71 : 91
2
6
Strakonice A
5
0
0
5
56 : 85
0
Tabulka střelců
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
163
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
146
Jan Hradecký
TJ AŠ Mladá Boleslav
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
27
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
23
Ondřej Hradil
Sokol Ostrava
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Křístek
Sokol Ostrava
32
Luděk Piwko
HCB Karviná A
30
Jiří Šmíd
Dukla Praha 6
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.