Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
FINÁLE
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Jakub Antuš
Liberec Handball
4 - 0 - 0 - 2
Luboš Bandi
TJ Sparta Kutná Hora
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Beňo
SKP Frýdek-Místek A
14 - 0 - 0 - 7
Richard Blahut
SKP Frýdek-Místek A
26 - 0 - 1 - 8
Marek Blaschke
Liberec Handball
10 - 0 - 0 - 5
Marek Blinka
HC Zubří "A"
10 - 0 - 0 - 5
Pavel Bouček
SSK Talent Plzeň A
4 - 0 - 0 - 2
David Boula
HK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Broda
Sokol Ostrava
8 - 0 - 0 - 4
Tomáš Cáb
HC Zubří "A"
16 - 0 - 0 - 8
Jakub Červený
SSK Talent Plzeň A
6 - 0 - 0 - 3
David Daněk
Handball KP Brno
6 - 0 - 0 - 3
Karel Daniel
Sokol Nové Veselí A
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Davídek
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Vít Divila
SK Velká Bystřice
2 - 0 - 0 - 1
Marek Divín
TJ Rožnov p.R.
2 - 0 - 0 - 1
Kryštof Dubaj
HC Zubří "A"
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Erben
TJ Rožnov p.R.
2 - 0 - 0 - 1
Adam Fait
HC Zubří "A"
2 - 0 - 0 - 1
Jaroslav Fulneček
Sokol Ostrava
12 - 0 - 0 - 6
Jiří Galetka
TJ AŠ Mladá Boleslav
4 - 0 - 0 - 2
Marián Galus
HC Zubří "A"
8 - 0 - 0 - 4
Ondřej Gašparovič
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Gröbl
HK Baník Most
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Grochol
TJ Rožnov p.R.
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Halamíček
TJ Rožnov p.R.
4 - 0 - 0 - 2
Vojtěch Halenčák
Dukla Praha 4
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
10 - 0 - 0 - 5
Ivo Hanák
SKP Frýdek-Místek A
8 - 0 - 0 - 4
Jan Hassman
Slavia Hradec Králové
6 - 0 - 0 - 3
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Hladný
SKP Frýdek-Místek A
2 - 0 - 0 - 1
Filip Hňatek
SK Velká Bystřice
14 - 0 - 0 - 7
Ondřej Hofbauer
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Hortenský
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
František Hořák
Sokol Ostrava
14 - 0 - 0 - 7
Jan Hradecký
TJ AŠ Mladá Boleslav
14 - 0 - 1 - 7
David Hradil
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Hradil
Sokol Ostrava
14 - 0 - 0 - 7
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
FINÁLE - výsledky
video
online
Karviná A - HK B Most
22 : 19
video
online
Ostrava - F.-Místek A
18 : 11
video
online
N. Veselí A - Dukla 6
12 : 15
video
online
Karviná A - F.-Místek A
30 : 21
video
online
HK B Most - N. Veselí A
15 : 25
video
online
Dukla 6 - Ostrava
18 : 16
video
online
F.-Místek A - HK B Most
16 : 11
video
online
Dukla 6 - Karviná A
14 : 13
video
online
Ostrava - N. Veselí A
12 : 22
video
online
Dukla 6 - HK B Most
15 : 14
video
online
Karviná A - Ostrava
18 : 19
video
online
N. Veselí A - F.-Místek A
25 : 21
video
online
HK B Most - Ostrava
13 : 20
video
online
F.-Místek A - Dukla 6
17 : 21
video
online
N. Veselí A - Karviná A
17 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
5
5
0
0
83 : 72
10
2
N. Veselí A
5
3
0
2
101 : 84
6
3
Karviná A
5
3
0
2
104 : 90
6
4
Ostrava
5
3
0
2
85 : 82
6
5
F.-Místek A
5
1
0
4
86 : 105
2
6
HK B Most
5
0
0
5
72 : 98
0
Tabulka střelců
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
163
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
146
Jan Hradecký
TJ AŠ Mladá Boleslav
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
27
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
23
Ondřej Hradil
Sokol Ostrava
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Křístek
Sokol Ostrava
32
Luděk Piwko
HCB Karviná A
30
Jiří Šmíd
Dukla Praha 6
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.