Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci- Morava
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
David Žák
HC Zlín
18 - 0 - 0 - 9
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p.R.
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Zavadil
Slavia-Fatra Napajedla
18 - 0 - 1 - 9
David Zajonček
DTJ Polanka
18 - 0 - 0 - 9
Jaroslav Zahradníček
HC Zlín
18 - 0 - 0 - 9
Libor Výmola
Sokol II.Prostějov
6 - 0 - 0 - 3
Michal Vylíčil
TJ Rožnov p.R.
18 - 0 - 1 - 9
Ondřej Veselý
Sokol Dolní Cerekev
16 - 0 - 0 - 8
Petr Vařeka
Tatran Litovel
12 - 0 - 0 - 6
Lukáš Tvarožek
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Trojan
Sokol Dolní Cerekev
18 - 0 - 0 - 9
Martin Tomíšek
Sokol Dolní Cerekev
8 - 0 - 0 - 4
Adam Tomašovský
DTJ Polanka
16 - 0 - 0 - 8
Jakub Tangelmayer
Sokol Nové Bránice
14 - 0 - 0 - 7
Jakub Štěrba
HK Ivančice
14 - 0 - 0 - 7
Radek Šmajstrla
TJ Rožnov p.R.
6 - 0 - 0 - 3
Petr Škobrtal
Tatran Litovel
4 - 0 - 0 - 2
Roman Šarmír
Sokol Telnice
26 - 0 - 1 - 13
Ondřej Synek
Sokol Telnice
8 - 0 - 0 - 4
Tomáš Synek
Sokol Telnice
2 - 0 - 0 - 1
Antonín Svoboda
Sokol Nové Bránice
20 - 0 - 0 - 10
Filip Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
Michal Svoboda
HC Zlín
18 - 0 - 0 - 9
Zdenek Světlík
Sokol Nové Bránice
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Stupka
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Dalibor Staněk
DTJ Polanka
8 - 0 - 0 - 4
Michal Sobotka
Sokol Telnice
10 - 0 - 0 - 5
Martin Slovák
TJ Rožnov p.R.
18 - 0 - 0 - 9
Jan Skřehot
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Zdenek Schoř
Sokol Nové Bránice
10 - 0 - 0 - 5
Marek Sedlařík
Sokol II.Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Václav Ryšavý
Sokol Nové Bránice
24 - 0 - 0 - 12
Jan Rozumek
Slavia-Fatra Napajedla
34 - 0 - 1 - 12
Vilém Riedel
TJ Rožnov p.R.
4 - 0 - 0 - 2
Miloš Rambousek
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Rajnoch
TJ Rožnov p.R.
6 - 0 - 0 - 3
Adam Rafaj
HC Zlín
8 - 0 - 0 - 4
Jakub Puča
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Psota
HK Ivančice
18 - 0 - 0 - 9
Matěj Přibyl
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Napajedla
38 : 26
video
online
Velké Meziříčí - Sokol Dolní Cerekev
30 : 26
video
online
HK Ivančice - Litovel
24 : 28
video
online
DTJ Polanka - Zlín
19 : 16
video
online
Nové Bránice - Sokol Telnice
29 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Velké Meziříčí
20
16
1
3
582 : 503
33
2
Rožnov p.R.
20
15
0
5
621 : 508
30
3
Zlín
20
13
1
6
608 : 509
27
4
DTJ Polanka
20
13
0
7
497 : 484
26
5
Sokol Telnice
20
11
0
9
596 : 557
22
6
Litovel
20
8
0
12
530 : 579
16
7
HK Ivančice
20
8
0
12
591 : 628
16
8
Sokol Dolní Cerekev
20
8
0
12
552 : 581
16
9
Prostějov
20
7
1
12
591 : 586
15
10
Napajedla
20
7
1
12
502 : 561
15
11
Nové Bránice
20
2
0
18
437 : 611
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
Sokol Dolní Cerekev
219
Filip Kintr
Sokol II.Prostějov
186
Tomáš Psota
HK Ivančice
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Veselý
Sokol Dolní Cerekev
34
Filip Kintr
Sokol II.Prostějov
30
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p.R.
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Pavliš
TJ Sokol Velké Meziříčí
46
Marek Kališ
Sokol Nové Bránice
40
Martin Janíček
TJ Sokol Velké Meziříčí
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.