Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-Čechy
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Michael Konárik
HSK Tygři Ústí n.L.
44 - 0 - 2 - 22
Filip Kopáč
TJ Sokol Chrudim
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Kopáč
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Jan Kosinka
HC TJ Náchod
8 - 0 - 0 - 4
Dominik Kouba
Lokomotiva Louny
14 - 0 - 0 - 7
Jakub Král
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Krystl
HC Plzeň
26 - 0 - 1 - 13
Oskar Kříženecký
TJ JM Chodov
4 - 0 - 0 - 2
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
68 - 0 - 6 - 24
Daniel Kývala
Sokol Kobylisy
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Lang
HSK Tygři Ústí n.L.
44 - 1 - 1 - 12
Vojtěch Linda
HSK Tygři Ústí n.L.
10 - 0 - 0 - 5
Vladimír Malý
HSK Tygři Ústí n.L.
6 - 0 - 0 - 3
Matyáš Mandaus
HC Plzeň
8 - 0 - 0 - 4
Roman Marienka
Loko České Budějovice
4 - 0 - 0 - 2
Marek Maxa
HSK Tygři Ústí n.L.
6 - 0 - 0 - 3
Matěj Mikan
TJ Sokol Chrudim
32 - 0 - 0 - 16
Jan Mojžíš
Sokol Kobylisy
22 - 0 - 1 - 11
Pavel Mora
HC Plzeň
10 - 0 - 0 - 5
Jiří Moravec
TJ Sokol Chrudim
28 - 0 - 2 - 9
Michal Mošna
Sokol Kobylisy
6 - 0 - 0 - 3
Martin Nádvorník
TJ Sparta Kutná Hora
26 - 0 - 2 - 13
Robert Palkanin
Sokol Kobylisy
14 - 0 - 1 - 2
Daniel Peniška
Lokomotiva Louny
2 - 0 - 0 - 1
Jan Petránek
TJ Sparta Kutná Hora
10 - 0 - 0 - 5
Jiří Petržilka
TJ Sokol Chrudim
10 - 0 - 0 - 5
Pavel Pich
HC TJ Náchod
16 - 0 - 0 - 8
Michal Piskač
TJ Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Michal Plesl
Sokol Kobylisy
16 - 0 - 1 - 3
Tomáš Podborský
TJ JM Chodov
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Popelka
TJ JM Chodov
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
4 - 0 - 0 - 2
David Potůček
Loko České Budějovice
6 - 0 - 0 - 3
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč
4 - 0 - 0 - 2
František Ptáčník
TJ Kovofiniš Ledeč
2 - 0 - 0 - 1
Šimon Rada
Sokol Kobylisy
10 - 0 - 0 - 5
Ondřej Reichert
HC Plzeň
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Remer
Sokol Kobylisy
6 - 0 - 0 - 3
Martin Remer
Sokol Kobylisy
12 - 0 - 0 - 6
Adam Roul
TJ Kovofiniš Ledeč
16 - 0 - 0 - 8
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
HSK Tygři - Náchod
26 : 35
video
online
ZJ Kovofiniš Ledeč - Chrudim
29 : 26
video
online
Loko Louny - Sokol Kobylisy
30 : 28
video
online
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
10 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod
18
15
1
2
587 : 446
31
2
Loko Č.Budějovice
18
12
1
5
527 : 388
25
3
Loko Louny
18
12
1
5
565 : 502
25
4
Sokol Kobylisy
18
10
1
7
454 : 414
21
5
Chodov
18
9
2
7
495 : 428
20
6
HSK Tygři
18
10
1
7
485 : 445
19
7
ZJ Kovofiniš Ledeč
18
8
0
10
410 : 465
16
8
Chrudim
18
5
1
12
419 : 486
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
433 : 579
8
10
HC Plzeň
18
1
0
17
355 : 577
2
Tabulka střelců
Petr Triebe
Lokomotiva Louny
158
Richard Urban
HC Plzeň
146
Michael Konárik
HSK Tygři Ústí n.L.
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Richard Urban
HC Plzeň
22
Petr Triebe
Lokomotiva Louny
20
Lukáš Serbus
TJ JM Chodov
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
68
Jiří-Bohumil Kaštánek
TJ JM Chodov
54
Matěj Jiránek
Loko České Budějovice
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.