Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-Čechy
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Roman Žbánek
Lokomotiva Louny
8 - 0 - 0 - 4
Petr Zetek
HC TJ Náchod
14 - 0 - 0 - 7
Jan Zelenka
Loko České Budějovice
18 - 0 - 0 - 9
Maksim Zaikin
TJ JM Chodov
4 - 0 - 0 - 2
Jan Weinhold
Lokomotiva Louny
2 - 0 - 0 - 1
Vratislav Vytiska
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
David Vrkoč
Loko České Budějovice
8 - 0 - 0 - 4
Josef Vlažný
Loko České Budějovice
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Větrovec
Loko České Budějovice
14 - 0 - 0 - 7
Tomáš Vavrica
Lokomotiva Louny
10 - 0 - 0 - 5
Tomáš Vaníček
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Vaněk
TJ Sokol Chrudim
10 - 0 - 0 - 5
Michal Vaněk
HC TJ Náchod
18 - 0 - 1 - 9
Richard Urban
HC Plzeň
10 - 0 - 0 - 5
Jakub Uhlíř
TJ JM Chodov
4 - 0 - 0 - 2
Michal Trubač
Lokomotiva Louny
4 - 0 - 0 - 2
Petr Triebe
Lokomotiva Louny
30 - 0 - 1 - 10
Matouš Švec
TJ Kovofiniš Ledeč
18 - 0 - 0 - 9
Radim Švec
TJ Sokol Chrudim
22 - 0 - 1 - 11
Petr Šmejkal
HC TJ Náchod
12 - 0 - 0 - 6
Prokop Šmahel
TJ Sokol Chrudim
6 - 0 - 0 - 3
Hynek Škarda
Lokomotiva Louny
6 - 0 - 0 - 3
František Szilvási
Lokomotiva Louny
6 - 0 - 0 - 3
Dominik Szathmáry
TJ JM Chodov
6 - 0 - 0 - 3
Jan Svoboda
HC Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Marek Svoboda
Lokomotiva Louny
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Svoboda
Lokomotiva Louny
16 - 0 - 0 - 8
Radim Svoboda
Sokol Kobylisy
24 - 0 - 1 - 12
Tomáš Svoboda
Lokomotiva Louny
6 - 0 - 0 - 3
Vojtěch Stára
HC TJ Náchod
6 - 0 - 0 - 3
Luděk Sopek
HC Plzeň
8 - 0 - 0 - 4
Ondřej Slavíček
Loko České Budějovice
10 - 0 - 0 - 5
Lukáš Serbus
TJ JM Chodov
22 - 0 - 0 - 11
Jakub Sedlák
HSK Tygři Ústí n.L.
6 - 0 - 0 - 3
Karel Řezáč
Loko České Budějovice
12 - 0 - 0 - 6
Adam Roul
TJ Kovofiniš Ledeč
16 - 0 - 0 - 8
Jakub Remer
Sokol Kobylisy
6 - 0 - 0 - 3
Martin Remer
Sokol Kobylisy
12 - 0 - 0 - 6
Ondřej Reichert
HC Plzeň
6 - 0 - 0 - 3
Šimon Rada
Sokol Kobylisy
10 - 0 - 0 - 5
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
HSK Tygři - Náchod
26 : 35
video
online
ZJ Kovofiniš Ledeč - Chrudim
29 : 26
video
online
Loko Louny - Sokol Kobylisy
30 : 28
video
online
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
10 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod
18
15
1
2
587 : 446
31
2
Loko Č.Budějovice
18
12
1
5
527 : 388
25
3
Loko Louny
18
12
1
5
565 : 502
25
4
Sokol Kobylisy
18
10
1
7
454 : 414
21
5
Chodov
18
9
2
7
495 : 428
20
6
HSK Tygři
18
10
1
7
485 : 445
19
7
ZJ Kovofiniš Ledeč
18
8
0
10
410 : 465
16
8
Chrudim
18
5
1
12
419 : 486
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
433 : 579
8
10
HC Plzeň
18
1
0
17
355 : 577
2
Tabulka střelců
Petr Triebe
Lokomotiva Louny
158
Richard Urban
HC Plzeň
146
Michael Konárik
HSK Tygři Ústí n.L.
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Richard Urban
HC Plzeň
22
Petr Triebe
Lokomotiva Louny
20
Lukáš Serbus
TJ JM Chodov
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
68
Jiří-Bohumil Kaštánek
TJ JM Chodov
54
Matěj Jiránek
Loko České Budějovice
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.