Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Patrik Zouhar
Sokol Ostrava
10 - 0 - 0 - 5
Marek Zmeškal
Slavia Fatra Napajedla
18 - 0 - 0 - 9
Michal Zeman
SK Velká Bystřice
8 - 0 - 0 - 4
Radek Zeman
HC Zubří B
6 - 0 - 0 - 3
Adam Zdráhala
DTJ Polanka
12 - 0 - 0 - 6
Jiří Závodník
Slavia Fatra Napajedla
8 - 0 - 0 - 4
Jan Zaoral
TJ Holešov
10 - 0 - 0 - 5
David Zahradník
Sokol Trnávka
6 - 0 - 0 - 3
Marcel Zahradník
Sokol Trnávka
2 - 0 - 0 - 1
Michal Wolf
SK Velká Bystřice
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Wojnar
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Jan Wagner
Házená Uničov
8 - 0 - 0 - 4
Dominik Vytřas
DTJ Polanka
4 - 0 - 0 - 2
Zdeněk Vymětal
Házená Uničov
4 - 0 - 0 - 2
Martin Vyjídák
HC Zubří B
4 - 0 - 0 - 2
Michal Vydra
SK Velká Bystřice
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Vokál
DTJ Polanka
4 - 0 - 0 - 2
Vladimír Vojta
TJ Holešov
6 - 0 - 0 - 3
Martin Vobořil
TJ Šumperk
22 - 0 - 1 - 6
Martin Voborník
MHK Karviná
6 - 0 - 0 - 3
Vítězslav Večeřa
HC Zubří B
16 - 0 - 1 - 8
Marek Večerka
TJ Cement Hranice B
2 - 0 - 0 - 1
Miroslav Vaverka
SK Velká Bystřice
4 - 0 - 0 - 2
Martin Vaško
Slavia Fatra Napajedla
4 - 0 - 0 - 2
Radomír Válek
HC Zubří B
10 - 0 - 0 - 5
Lukáš Vala
Sokol Trnávka
4 - 0 - 0 - 2
Lubor Vacula
Slavia Fatra Napajedla
8 - 0 - 1 - 4
Tomáš Uruba
TJ Holešov
4 - 0 - 0 - 2
Zdeněk Urban
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Uhříček
Slavia Fatra Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Jaroslav Tesař
Házená Uničov
12 - 0 - 0 - 6
Martin Štrublík
MHK Karviná
8 - 0 - 0 - 4
Ondřej Štěpánek
Sokol Ostrava
6 - 0 - 0 - 3
Lubomír Šmíd
Házená Uničov
2 - 0 - 0 - 1
Roman Šlosarčík
Sokol Ostrava
18 - 0 - 1 - 9
Petr Šlachta
HC Zubří B
4 - 0 - 0 - 2
Jan Šimsa
Sokol Trnávka
4 - 0 - 0 - 2
Michal Ševčík
TJ Holešov
6 - 0 - 0 - 3
Matěj Šenk
Házená Uničov
6 - 0 - 0 - 3
Radovan Svoboda
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Holešov
38 : 25
video
online
Vsetín - Ostrava
35 : 26
video
online
Trnávka - Napajedla
25 : 32
video
online
Hranice B - V. Bystřice
27 : 32
video
online
Polanka - MHK Karviná
24 : 23
video
online
Zubří B - Uničov A
35 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
MHK Karviná
22
15
1
6
587 : 482
31
2
Zubří B
22
14
3
5
697 : 597
31
3
V. Bystřice
22
14
2
6
662 : 535
30
4
Napajedla
22
14
2
6
592 : 537
30
5
Polanka
22
14
0
8
585 : 528
28
6
Šumperk
22
11
2
9
599 : 579
24
7
Vsetín
22
11
0
11
615 : 600
22
8
Hranice B
22
10
1
11
649 : 664
19
9
Ostrava
22
9
1
12
624 : 664
19
10
Trnávka
22
7
0
15
581 : 682
14
11
Holešov
22
3
1
18
501 : 680
7
12
Uničov A
22
3
1
18
499 : 643
7
Tabulka střelců
Martin Vobořil
TJ Šumperk
160
Lukáš Friedel
DTJ Polanka
143
Radek Balon
SK Velká Bystřice
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Friedel
DTJ Polanka
37
Vojtěch Pernický
HC Zubří B
32
Zdenek Kašný
Slavia Fatra Napajedla
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kazimír Čáp
DTJ Polanka
38
Tomáš Janků
Házená Uničov
36
Miroslav Rypar
Házená Uničov
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.