Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
1. liga muži
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tomáš Kozler
Mateřský klub
HK Rokycany o.s.
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
19.5. 15:00
A50
Třemošná - Šťáhlavy
15 : 17
30.9. 17:00
A16
Košutka B - VŠ Plzeň "B"
23 : 23
Extraliga
19.5. 10:30
AA189
Přerov - KP Brno
27 : 32
10.2. 10:30
AA099
Přerov - Kopřivnice
29 : 25
15.12. 16:30
AA082
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 22
17.11. 17:00
AA055
Lovosice - Kopřivnice
37 : 27
9.11. 18:00
AA031
Lovosice - KP Brno
32 : 26
29.9. 17:00
AA020
KP Brno - Přerov
36 : 19
23.9. 17:00
AA016
Frýdek-Místek - Dukla
27 : 31
1.liga mužů
10.3. 17:00
AB079
Chodov - Karviná B
25 : 24
2.3. 18:00
AB075
Strakonice - Jičín "B"
30 : 27
2 liga mužů JZČ
10.3. 15:00
AC079
Chodov B - VŠ Plzeň
21 : 25
14.10. 16:00
AC024
VŠ Plzeň - Starý Plzenec
30 : 25
2.liga starších dorostenců Č
10.3. 13:00
AH079
Chodov - TJ Kutná Hora
22 : 19
2.liga mladších dorostenců Č
13.4. 11:00
AK097
S.Vršovice - Jablonec
19 : 24
Český pohár mužů
24.1. 17:30
AN076
KP Brno - Lovosice
23 : 27
12.1. 18:00
AN071
Strakonice - Lovosice
26 : 31
7.11. 19:00
AN052
Loko Louny - Plzeň
21 : 33
W.H.I.L.
11.5. 18:00
AP205
J.Hradec - Zlín
28 : 25
21.4. 16:30
AP185
Slavia - Veselí n.M.
25 : 24
13.3. 18:00
AP168
Most - ŠKP Piccard Senec
34 : 21
23.2. 17:00
AP139
Most - Olomouc
32 : 22
16.2. 18:00
AP133
J.Hradec - Slavia
16 : 36
20.1. 17:00
AP104
Slavia - ŠKP Piccard Senec
39 : 30
10.11. 18:00
AP069
J.Hradec - Písek
24 : 23
5.9. 19:00
AP020
Písek - Michalovce
17 : 35
Český pohár žen
19.9. 18:15
APR021
HC Plzeň - Slavia
22 : 36
1.liga žen
27.4. 16:00
AR122
HC Plzeň - Slavia B
20 : 20
13.4. 13:00
AR112
S.Vršovice - Kunovice
17 : 17
11.11. 15:00
AR045
Slavia B - Olomouc B
25 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ústí n.L. - Náchod
28 : 21
video
online
Loko Louny - Jičín "B"
38 : 31
video
online
Karviná B - Olomouc
24 : 20
video
online
Strakonice - Zlín
29 : 29
video
online
N.Veselí - Bystřice p.H.
25 : 29
video
online
Chodov - Litovel
26 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
18
1
3
602 : 470
37
2
Bystřice p.H.
22
16
2
4
597 : 520
34
3
N.Veselí
22
14
1
7
598 : 555
29
4
Strakonice
22
11
4
7
574 : 549
26
5
Náchod
22
11
1
10
572 : 593
23
6
Chodov
22
8
4
10
546 : 552
20
7
Jičín "B"
22
9
1
12
560 : 581
19
8
Loko Louny
22
9
0
13
619 : 662
18
9
Litovel
22
7
3
12
585 : 590
17
10
Karviná B
22
6
3
13
537 : 563
15
11
Ústí n.L.
22
7
0
15
531 : 647
14
12
Olomouc
22
4
4
14
551 : 590
12
Tabulka střelců
Jan Zbránek
TJ Bystřice pod Hostýnem
138
Jiří Tydlačka
TJ STM Olomouc
133
Rostislav Dobeš
TJ Bystřice pod Hostýnem
131
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
35
Jan Dudek
HCB OKD Karviná B
33
Štěpán Vladyka
TJ JM Chodov
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Bauer
HC TJ Náchod
46
Michal Havlíček
Tatran Litovel
44
Zdeněk Kuchař
Tatran Litovel
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.