Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-Čechy
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jaroslav Průžek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
11.5. 17:00
AC126
Košutka - Ledeč n.S.
33 : 23
21.4. 17:00
AC107
Č.Budějovice A - Talent Plzeň "B"
18 : 24
24.3. 17:00
AC093
Bohemians - Ledeč n.S.
18 : 21
16.3. 18:00
AC089
Třeboň - Bohemians
29 : 28
8.12. 16:30
AC064
S.Vršovice - Starý Plzenec
30 : 31
1.12. 15:30
AC060
Ledeč n.S. - Košutka
23 : 24
25.11. 10:30
AC051
Sez. Ústí - Starý Plzenec
24 : 20
23.9. 17:00
AC006
Košutka - Sez. Ústí
26 : 21
2.liga mužů SVČ
18.5. 17:00
AD127
Jablonec - HK Lovosice B
32 : 23
5.5. 17:00
AD116
Praha 4 - HK Lovosice B
42 : 24
13.4. 17:00
AD097
TJ Sokol Bělá - Jablonec
18 : 25
9.3. 17:00
AD082
Libčice n. Vlt. - Kolín
21 : 16
1.12. 13:00
AD060
Kolín - HK Lovosice B
29 : 33
13.10. 17:00
AD020
TJ Sokol Bělá - Dvůr Králové
21 : 18
7.10. 19:00
AD015
Praha 4 - Slavia
33 : 26
29.9. 17:00
AD010
Libčice n. Vlt. - Praha 4
24 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
18.5. 15:00
AK127
Jablonec - TJ košutka
28 : 24
16.3. 16:00
AK089
Třeboň - Chrudim
26 : 35
8.12. 14:30
AK064
S.Vršovice - Loko Louny
20 : 22
24.11. 17:00
AK054
Liberec - Č.Budějovice
42 : 35
27.10. 14:00
AK032
Liberec - Ml. Boleslav
37 : 30
23.9. 15:00
AK006
TJ košutka - D.Králové
27 : 25
Český pohár mužů
1.9. 17:00
AN009
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
20 : 14
Žákovská liga starších žáků
9.2. 14:50
AO088
S.Vršovice - N. Veselí A
16 : 22
9.2. 14:00
AO087
Dukla 6 - Strakonice A
29 : 9
9.2. 12:20
AO085
Strakonice A - N. Veselí A
17 : 17
9.2. 10:40
AO083
N. Veselí A - Dukla 4
21 : 17
9.2. 09:00
AO081
Dukla 4 - Dukla 6
9 : 26
2.liga žen Č
21.4. 15:00
AS116
Č.Budějovice - Strakonice
29 : 13
20.4. 16:00
AS120
Turnov - Milevsko
20 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
HSK Tygři - Náchod
26 : 35
video
online
ZJ Kovofiniš Ledeč - Chrudim
29 : 26
video
online
Loko Louny - Sokol Kobylisy
30 : 28
video
online
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
10 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod
18
15
1
2
587 : 446
31
2
Loko Č.Budějovice
18
12
1
5
527 : 388
25
3
Loko Louny
18
12
1
5
565 : 502
25
4
Sokol Kobylisy
18
10
1
7
454 : 414
21
5
Chodov
18
9
2
7
495 : 428
20
6
HSK Tygři
18
10
1
7
485 : 445
19
7
ZJ Kovofiniš Ledeč
18
8
0
10
410 : 465
16
8
Chrudim
18
5
1
12
419 : 486
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
433 : 579
8
10
HC Plzeň
18
1
0
17
355 : 577
2
Tabulka střelců
Petr Triebe
Lokomotiva Louny
158
Richard Urban
HC Plzeň
146
Michael Konárik
HSK Tygři Ústí n.L.
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Richard Urban
HC Plzeň
22
Petr Triebe
Lokomotiva Louny
20
Lukáš Serbus
TJ JM Chodov
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
68
Jiří-Bohumil Kaštánek
TJ JM Chodov
54
Matěj Jiránek
Loko České Budějovice
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.