Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jaroslav Lorenc
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.1.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
20.4. 10:00
AC108
Dukla B - S.Vršovice
27 : 22
10.3. 09:30
AC084
Talent Plzeň "B" - Sez. Ústí
20 : 27
3.3. 17:15
AC078
VŠ Plzeň - Bohemians
29 : 24
3.3. 15:30
AC077
Starý Plzenec - Č.Budějovice A
32 : 22
28.11. 20:45
AC052
Talent Plzeň "B" - VŠ Plzeň
28 : 23
27.10. 10:00
AC032
Dukla B - Talent Plzeň "B"
32 : 21
2.liga mužů SVČ
19.5. 17:00
AD129
Praha 4 - Ml. Boleslav
31 : 28
8.5. 17:00
AD120
Slavia - Libčice n. Vlt.
30 : 31
13.4. 15:30
AD098
Ml. Boleslav - Libčice n. Vlt.
29 : 20
21.10. 18:00
AD030
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
27 : 20
7.10. 17:00
AD014
HC Žatec - 1.HC Pardubice
19 : 28
1.liga starších dorostenců
20.4. 14:00
AG108
Dukla - Jičín
23 : 23
10.3. 13:30
AG084
Talent Plzeň - Zlín
47 : 29
25.11. 16:30
AG052
Talent Plzeň - Karviná
24 : 26
27.10. 14:00
AG032
Dukla - Talent Plzeň
33 : 31
2.liga starších dorostenců Č
11.11. 15:00
AH040
Chrudim - HC Plzeň
32 : 24
22.9. 13:15
AH001
HC Plzeň - Chodov
17 : 34
1.liga mladších dorostenců
20.4. 12:00
AJ108
Dukla - Jičín
35 : 37
10.3. 11:30
AJ084
Talent Plzeň - KP Brno
39 : 31
25.11. 12:30
AJ052
Talent Plzeň - Karviná
43 : 30
27.10. 12:00
AJ032
Dukla - Talent Plzeň
31 : 44
2.liga mladších dorostenců Č
13.4. 13:00
AK098
Ml. Boleslav - Liberec
26 : 30
23.3. 17:00
AK095
Liberec - D.Králové
37 : 34
17.11. 15:00
AK047
Loko Louny - TJ košutka
22 : 22
21.10. 16:00
AK030
Ml. Boleslav - S.Vršovice
35 : 33
Český pohár mužů
16.9. 17:00
AN037
Liberec - Ústí n.L.
29 : 15
2.liga žen Č
16.2. 17:00
AS073
Ústí n.L. - Pardubice
32 : 27
1.liga starších dorostenek
22.9. 15:00
AU010
HC Plzeň - Písek
25 : 16
1.liga mladších dorostenek Č
22.9. 11:30
AX010
HC Plzeň - Písek
23 : 46
Společná regionální liga
28.10. 17:00
CR024
HK B Most - Zruč n.S.
22 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Lovosice - Plzeň
34 : 28
video
online
Zubří - Dukla
25 : 22
video
online
Hranice - KP Brno
30 : 24
video
online
Jičín - Karviná
29 : 26
video
online
Frýdek-Místek - Přerov
28 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
20
13
4
3
521 : 464
30
2
Lovosice
20
11
5
4
548 : 495
27
3
Hranice
20
13
0
7
576 : 535
26
4
Dukla
20
12
1
7
515 : 460
25
5
Plzeň
20
12
1
7
547 : 495
25
6
Zubří
20
11
2
7
545 : 526
24
7
Karviná
20
11
1
8
569 : 550
23
8
KP Brno
20
7
6
7
528 : 509
20
9
Přerov
20
3
2
15
489 : 620
8
10
Frýdek-Místek
20
2
3
15
549 : 624
7
11
Kopřivnice
20
2
1
17
514 : 623
5
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.