Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo - finále
Žákovská liga starších žáků
Tomáš Lízl
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
28.4. 17:00
AB110
Jičín "B" - Bystřice p.H.
23 : 24
13.4. 17:00
AB098
Náchod - Olomouc
22 : 21
16.3. 11:00
AB089
Ústí n.L. - N.Veselí
26 : 23
23.2. 17:00
AB071
Náchod - Strakonice
29 : 27
10.11. 18:00
AB038
Strakonice - Loko Louny
31 : 27
14.10. 17:00
AB020
Jičín "B" - Zlín
13 : 23
6.10. 18:00
AB015
Ústí n.L. - Bystřice p.H.
26 : 34
30.9. 17:00
AB007
Chodov - Zlín
22 : 30
2 liga mužů JZČ
30.9. 15:00
AC007
Chodov B - Sez. Ústí
19 : 21
2.liga mužů SVČ
2.3. 17:30
AD078
Kutná Hora - 1.HC Pardubice
16 : 26
28.10. 17:00
AD033
Slavia - Dvůr Králové
25 : 26
1.liga starších dorostenců
28.4. 13:00
AG110
Jičín - Ostrava
35 : 22
14.10. 15:00
AG020
Jičín - Zlín
36 : 14
2.liga starších dorostenců Č
16.3. 15:00
AH089
HSK Tygři - HC Plzeň
27 : 19
2.3. 15:30
AH078
TJ Kutná Hora - HC Plzeň
29 : 27
23.2. 14:30
AH071
Náchod - ZJ Kovofiniš Ledeč
39 : 22
6.10. 15:00
AH015
HSK Tygři - Loko Č.Budějovice
24 : 23
30.9. 13:00
AH007
Chodov - Chrudim
25 : 14
1.liga mladších dorostenců
28.4. 15:00
AJ110
Jičín - Ostrava
45 : 30
10.11. 16:00
AJ038
Strakonice - Frýdek-Místek
29 : 36
2.liga mladších dorostenců Č
2.3. 13:30
AK078
Úvaly - Chrudim
30 : 42
Žákovská liga starších žáků
2.6. 12:30
AO200
F.-Místek A - Dukla 6
17 : 21
2.6. 10:30
AO198
N. Veselí A - F.-Místek A
25 : 21
1.6. 16:45
AO195
Ostrava - N. Veselí A
12 : 22
1.6. 13:45
AO192
Dukla 6 - Ostrava
18 : 16
1.6. 10:45
AO189
N. Veselí A - Dukla 6
12 : 15
1.liga žen
1.5. 13:00
AR132
Slavia B - H.Brod
31 : 16
6.4. 13:00
AR104
Kobylisy - SVŠ Plzeň A
30 : 15
10.3. 11:15
AR095
HC Plzeň - S.Vršovice
25 : 25
3.3. 15:00
AR090
Kobylisy - Kunovice
21 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
7.kolo - finále - 2. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Jičín
27 : 22
Tabulka střelců
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
38
Miroslav Rachač
TJ Cement Hranice
35
Martin Stržínek
TJ Cement Hranice
30
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
10
Radek Král
HBC Ronal Jičín
9
Jiří Lefan
HC Zlín
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Pohlmann
Talent M.A.T.Plzeň
20
Petr Pomahač
MHK Karviná
14
Jakub Šíra
TJ Cement Hranice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.