Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
1. liga muži
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Horák
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
22.5. 18:00
AA192
Karviná - Kopřivnice
37 : 27
12.5. 17:00
AA154
Zubří - Lovosice
23 : 26
1.5. 18:00
AA147
Plzeň - Jičín
22 : 22
30.4. 18:00
AA177
Kopřivnice - Karviná
30 : 33
17.4. 18:00
AA167
Kopřivnice - Přerov
26 : 22
23.2. 17:00
AA110
KP Brno - Kopřivnice
25 : 21
22.12. 10:30
AA090
Hranice - Zubří
34 : 19
15.12. 18:00
AA084
Karviná - Přerov
30 : 24
25.11. 14:30
AA061
Plzeň - Lovosice
28 : 24
17.10. 19:00
AA037
Jičín - Lovosice
24 : 24
27.9. 19:00
AA022
Kopřivnice - Frýdek-Místek
33 : 30
15.9. 18:00
AA008
Karviná - Plzeň
26 : 29
1.liga mužů
2.12. 16:30
AB056
N.Veselí - Olomouc
29 : 26
Baráž muži-extraliga
2.6. 17:00
ABA001
Zlín - Kopřivnice
24 : 25
1.liga starších dorostenců
2.12. 14:30
AG056
N.Veselí - Dukla
32 : 33
1.liga mladších dorostenců
2.12. 12:30
AJ056
N.Veselí - Dukla
36 : 26
Český pohár mužů
30.1. 18:00
AN078
Hranice - Dukla
29 : 24
W.H.I.L.
14.5. 18:00
AP192
Poruba - Most
35 : 27
27.4. 17:00
AP188
Veselí n.M. - Most
29 : 30
13.4. 15:00
AP196
Zlín - Písek
34 : 35
6.4. 18:00
AP180
Slavia - Partizánske
32 : 27
1.3. 18:00
AP152
Poruba - Olomouc
38 : 25
2.2. 17:00
AP114
Veselí n.M. - Michalovce
15 : 24
26.1. 18:00
AP107
Poruba - Slavia
33 : 29
12.1. 17:00
AP086
Veselí n.M. - Zlín
33 : 26
13.10. 17:00
AP032
Zlín - ŠKP Piccard Senec
25 : 26
8.9. 18:00
AP014
Poruba - Šaľa
31 : 28
1.9. 18:00
AP004
J.Hradec - Partizánske
18 : 29
Český pohár žen
24.10. 17:00
APR027
Zlín - Poruba
27 : 34
Jihomoravská liga ml. žákyň
8.6. 13:00
LJ059
Hodonín - Veselí n.M.
16 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ústí n.L. - Náchod
28 : 21
video
online
Loko Louny - Jičín "B"
38 : 31
video
online
Karviná B - Olomouc
24 : 20
video
online
Strakonice - Zlín
29 : 29
video
online
N.Veselí - Bystřice p.H.
25 : 29
video
online
Chodov - Litovel
26 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
18
1
3
602 : 470
37
2
Bystřice p.H.
22
16
2
4
597 : 520
34
3
N.Veselí
22
14
1
7
598 : 555
29
4
Strakonice
22
11
4
7
574 : 549
26
5
Náchod
22
11
1
10
572 : 593
23
6
Chodov
22
8
4
10
546 : 552
20
7
Jičín "B"
22
9
1
12
560 : 581
19
8
Loko Louny
22
9
0
13
619 : 662
18
9
Litovel
22
7
3
12
585 : 590
17
10
Karviná B
22
6
3
13
537 : 563
15
11
Ústí n.L.
22
7
0
15
531 : 647
14
12
Olomouc
22
4
4
14
551 : 590
12
Tabulka střelců
Jan Zbránek
TJ Bystřice pod Hostýnem
138
Jiří Tydlačka
TJ STM Olomouc
133
Rostislav Dobeš
TJ Bystřice pod Hostýnem
131
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
35
Jan Dudek
HCB OKD Karviná B
33
Štěpán Vladyka
TJ JM Chodov
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Bauer
HC TJ Náchod
46
Michal Havlíček
Tatran Litovel
44
Zdeněk Kuchař
Tatran Litovel
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.