Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Horák
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
22.5. 18:00
AA192
Karviná - Kopřivnice
37 : 27
12.5. 17:00
AA154
Zubří - Lovosice
23 : 26
1.5. 18:00
AA147
Plzeň - Jičín
22 : 22
30.4. 18:00
AA177
Kopřivnice - Karviná
30 : 33
17.4. 18:00
AA167
Kopřivnice - Přerov
26 : 22
23.2. 17:00
AA110
KP Brno - Kopřivnice
25 : 21
22.12. 10:30
AA090
Hranice - Zubří
34 : 19
15.12. 18:00
AA084
Karviná - Přerov
30 : 24
25.11. 14:30
AA061
Plzeň - Lovosice
28 : 24
17.10. 19:00
AA037
Jičín - Lovosice
24 : 24
27.9. 19:00
AA022
Kopřivnice - Frýdek-Místek
33 : 30
15.9. 18:00
AA008
Karviná - Plzeň
26 : 29
1.liga mužů
2.12. 16:30
AB056
N.Veselí - Olomouc
29 : 26
Baráž muži-extraliga
2.6. 17:00
ABA001
Zlín - Kopřivnice
24 : 25
1.liga starších dorostenců
2.12. 14:30
AG056
N.Veselí - Dukla
32 : 33
1.liga mladších dorostenců
2.12. 12:30
AJ056
N.Veselí - Dukla
36 : 26
Český pohár mužů
30.1. 18:00
AN078
Hranice - Dukla
29 : 24
W.H.I.L.
14.5. 18:00
AP192
Poruba - Most
35 : 27
27.4. 17:00
AP188
Veselí n.M. - Most
29 : 30
13.4. 15:00
AP196
Zlín - Písek
34 : 35
6.4. 18:00
AP180
Slavia - Partizánske
32 : 27
1.3. 18:00
AP152
Poruba - Olomouc
38 : 25
2.2. 17:00
AP114
Veselí n.M. - Michalovce
15 : 24
26.1. 18:00
AP107
Poruba - Slavia
33 : 29
12.1. 17:00
AP086
Veselí n.M. - Zlín
33 : 26
13.10. 17:00
AP032
Zlín - ŠKP Piccard Senec
25 : 26
8.9. 18:00
AP014
Poruba - Šaľa
31 : 28
1.9. 18:00
AP004
J.Hradec - Partizánske
18 : 29
Český pohár žen
24.10. 17:00
APR027
Zlín - Poruba
27 : 34
Jihomoravská liga ml. žákyň
8.6. 13:00
LJ059
Hodonín - Veselí n.M.
16 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Kolín - Dvůr Králové
23 : 30
video
online
Jablonec - HK Lovosice B
32 : 23
video
online
Kutná Hora - Libčice n. Vlt.
19 : 25
video
online
Slavia - 1.HC Pardubice
33 : 29
video
online
Praha 4 - Ml. Boleslav
31 : 28
video
online
HC Žatec - TJ Sokol Bělá
22 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
20
0
2
714 : 576
40
2
Dvůr Králové
22
16
1
5
572 : 463
33
3
Libčice n. Vlt.
22
15
1
6
592 : 536
31
4
Jablonec
22
15
0
7
608 : 530
30
5
Ml. Boleslav
22
9
3
10
529 : 517
21
6
Slavia
22
9
2
11
611 : 578
20
7
TJ Sokol Bělá
22
8
2
12
530 : 594
18
8
1.HC Pardubice
22
7
4
11
535 : 566
18
9
HK Lovosice B
22
8
1
13
636 : 708
17
10
Kolín
22
7
3
12
549 : 598
17
11
HC Žatec
22
6
0
16
538 : 601
12
12
Kutná Hora
22
3
1
18
488 : 635
7
Tabulka střelců
Jakub Pisch
HC TJ Šroubárna Žatec
157
Michal Heinl
ElektroPraga Jablonec
154
Karel Stůj
SK Praha 4
145
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Pisch
HC TJ Šroubárna Žatec
48
Karel Stůj
SK Praha 4
42
David Kubíček
TJ Sokol Bělá p.B.
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrdlička
HK Město Lovosice B
58
Martin Breyl
Sokol Libčice n. Vlt.
48
Jiří Novotný
ElektroPraga Jablonec
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.