Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
Rozpis soutěže
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Svítek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1959
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.5. 10:30
AC125
Sez. Ústí - Třeboň
25 : 33
28.4. 10:30
AC112
Sez. Ústí - VŠ Plzeň
26 : 17
10.3. 17:00
AC081
Č.Budějovice A - Třeboň
33 : 36
30.11. 19:00
AC059
Třeboň - Sez. Ústí
19 : 19
18.11. 17:00
AC044
Č.Budějovice A - S.Vršovice
18 : 21
23.9. 17:00
AC001
Bohemians - Chodov B
25 : 16
22.9. 15:30
AC005
Ledeč n.S. - Talent Plzeň "B"
17 : 26
2.liga mužů SVČ
14.4. 16:00
AD100
HK Lovosice B - 1.HC Pardubice
37 : 25
13.4. 18:00
AD102
Praha 4 - HC Žatec
35 : 26
23.2. 17:00
AD072
Dvůr Králové - HK Lovosice B
34 : 27
11.11. 17:30
AD037
Praha 4 - Jablonec
34 : 25
22.9. 10:30
AD005
Kolín - Ml. Boleslav
26 : 26
1.liga starších dorostenců
14.4. 14:00
AG100
HK Lovosice - N.Veselí
29 : 30
2.liga starších dorostenců Č
21.4. 11:00
AH106
HC Plzeň - Chrudim
20 : 25
10.3. 13:00
AH081
Loko Č.Budějovice - HSK Tygři
32 : 23
18.11. 13:00
AH044
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
27 : 30
22.9. 13:00
AH005
ZJ Kovofiniš Ledeč - Náchod
24 : 32
1.liga mladších dorostenců
14.4. 12:00
AJ100
HK Lovosice - N.Veselí
30 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
27.4. 11:00
AK110
S.Vršovice - Č.Budějovice
27 : 39
10.3. 15:00
AK081
Č.Budějovice - Třeboň
31 : 29
23.2. 15:00
AK072
D.Králové - TJ košutka
31 : 28
8.12. 12:00
AK065
Liberec - Úvaly
29 : 22
2.12. 17:00
AK059
Třeboň - D.Králové
26 : 24
24.11. 17:00
AK054
Liberec - Č.Budějovice
42 : 35
18.11. 15:00
AK044
Č.Budějovice - S.Vršovice
31 : 23
10.11. 15:00
AK041
Ml. Boleslav - Č.Budějovice
30 : 29
13.10. 12:00
AK021
Liberec - TJ košutka
35 : 29
2.liga žen Č
5.5. 15:00
AS131
Most B - Milevsko
26 : 22
9.3. 16:00
AS094
Turnov - Strakonice
19 : 20
17.2. 13:00
AS075
Kovofiniš Ledeč n.S. - Slavoj Tachov
15 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.liga muži - baráž - výsledky
video
online
MHK Karviná - Bohunice
24 : 16
video
online
Bohunice - MHK Karviná
25 : 25
Tabulka střelců
Pavel Kubík
MHK Karviná
15
Jiří Kubis
MHK Karviná
9
Jakub Vraný
Tatran Bohunice
8
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Vraný
Tatran Bohunice
6
Pavel Kubík
MHK Karviná
4
Jiří Kubis
MHK Karviná
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kubis
MHK Karviná
4
Dalibor Galuszka
MHK Karviná
4
Nikos Floksa
MHK Karviná
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.