Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Petr Novák
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
25.5. 18:00
AA160
Zubří - Hranice
26 : 31
18.5. 16:30
AA158
Dukla - Jičín
30 : 28
5.5. 10:30
AA148
Zubří - Jičín
30 : 23
1.5. 16:30
AA146
Dukla - Lovosice
25 : 19
17.4. 18:00
AA136
Zubří - Dukla
26 : 25
13.4. 17:00
AA134
Lovosice - Plzeň
26 : 26
10.3. 10:30
AA125
Přerov - Jičín
28 : 25
9.2. 18:00
AA102
Jičín - Hranice
26 : 19
19.12. 17:00
AA085
Karviná - Lovosice
23 : 25
12.12. 18:00
AA083
KP Brno - Plzeň
20 : 20
17.11. 18:00
AA059
Jičín - Přerov
28 : 22
28.10. 10:30
AA043
Lovosice - Dukla
22 : 22
29.9. 18:00
AA024
Zubří - Hranice
34 : 29
23.9. 10:30
AA013
Zubří - Lovosice
24 : 27
16.9. 10:30
AA010
Dukla - Jičín
22 : 23
8.9. 18:00
AA006
Plzeň - Přerov
29 : 21
1.liga mužů
13.10. 18:00
AB023
N.Veselí - Ústí n.L.
38 : 19
1.liga starších dorostenců
13.10. 16:00
AG023
N.Veselí - Kopřivnice
29 : 38
Český pohár mužů
13.12. 18:30
AN073
Náchod - Jičín
14 : 36
W.H.I.L.
15.5. 18:00
AP194
Most - Veselí n.M.
25 : 22
3.3. 17:00
AP150
Slavia - Písek
33 : 21
13.2. 18:00
AP129
Most - Veselí n.M.
29 : 18
19.1. 15:00
AP100
Písek - Olomouc
23 : 24
7.11. 18:00
AP066
Poruba - Michalovce
28 : 27
27.10. 17:30
AP048
Olomouc - Most
25 : 30
17.10. 18:00
AP038
Veselí n.M. - Most
20 : 17
22.9. 17:00
AP021
Veselí n.M. - Olomouc
31 : 19
1.9. 16:00
AP006
Zlín - Olomouc
28 : 22
Český pohár žen
18.9. 19:30
APR018
S.Vršovice - Most
18 : 33
2.9. 16:00
APR001
Střešovice - Ústí n.L.
24 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Dukla
31 : 21
video
online
N.Veselí - Ostrava
30 : 26
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
24 : 27
video
online
Kopřivnice - Talent Plzeň
40 : 23
video
online
Zubří - HK Lovosice
38 : 19
video
online
Polanka - Zlín
22 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
22
19
2
1
807 : 570
40
2
Karviná
22
17
1
4
628 : 536
35
3
Zubří
22
15
1
6
775 : 609
31
4
Jičín
22
15
1
6
633 : 571
31
5
Dukla
22
13
2
7
714 : 590
28
6
Talent Plzeň
22
10
2
10
665 : 644
22
7
HK Lovosice
22
9
2
11
665 : 703
20
8
N.Veselí
22
9
0
13
661 : 659
18
9
Frýdek-Místek
22
7
1
14
572 : 665
15
10
Ostrava
22
7
0
15
548 : 669
14
11
Zlín
22
3
0
19
490 : 693
6
12
Polanka
22
2
0
20
428 : 677
4
Tabulka střelců
Lukáš Malý
HK .A.S.A. Město Lovosice
178
Dominik Čurda
HBC Jičín
173
Matěj Karban
KH Kopřivnice
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Malý
HK .A.S.A. Město Lovosice
41
Jiří Pícha
HC Dukla Praha
38
David Melichar
Sokol Nové Veselí
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matouš Baloga
Sokol Ostrava
52
Martin Miľko
HBC Jičín
48
Jan Kapr
HK .A.S.A. Město Lovosice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.