Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
1. liga muži
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Petr Novák
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
25.5. 18:00
AA160
Zubří - Hranice
26 : 31
18.5. 16:30
AA158
Dukla - Jičín
30 : 28
5.5. 10:30
AA148
Zubří - Jičín
30 : 23
1.5. 16:30
AA146
Dukla - Lovosice
25 : 19
17.4. 18:00
AA136
Zubří - Dukla
26 : 25
13.4. 17:00
AA134
Lovosice - Plzeň
26 : 26
10.3. 10:30
AA125
Přerov - Jičín
28 : 25
9.2. 18:00
AA102
Jičín - Hranice
26 : 19
19.12. 17:00
AA085
Karviná - Lovosice
23 : 25
12.12. 18:00
AA083
KP Brno - Plzeň
20 : 20
17.11. 18:00
AA059
Jičín - Přerov
28 : 22
28.10. 10:30
AA043
Lovosice - Dukla
22 : 22
29.9. 18:00
AA024
Zubří - Hranice
34 : 29
23.9. 10:30
AA013
Zubří - Lovosice
24 : 27
16.9. 10:30
AA010
Dukla - Jičín
22 : 23
8.9. 18:00
AA006
Plzeň - Přerov
29 : 21
1.liga mužů
13.10. 18:00
AB023
N.Veselí - Ústí n.L.
38 : 19
1.liga starších dorostenců
13.10. 16:00
AG023
N.Veselí - Kopřivnice
29 : 38
Český pohár mužů
13.12. 18:30
AN073
Náchod - Jičín
14 : 36
W.H.I.L.
15.5. 18:00
AP194
Most - Veselí n.M.
25 : 22
3.3. 17:00
AP150
Slavia - Písek
33 : 21
13.2. 18:00
AP129
Most - Veselí n.M.
29 : 18
19.1. 15:00
AP100
Písek - Olomouc
23 : 24
7.11. 18:00
AP066
Poruba - Michalovce
28 : 27
27.10. 17:30
AP048
Olomouc - Most
25 : 30
17.10. 18:00
AP038
Veselí n.M. - Most
20 : 17
22.9. 17:00
AP021
Veselí n.M. - Olomouc
31 : 19
1.9. 16:00
AP006
Zlín - Olomouc
28 : 22
Český pohár žen
18.9. 19:30
APR018
S.Vršovice - Most
18 : 33
2.9. 16:00
APR001
Střešovice - Ústí n.L.
24 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ústí n.L. - Náchod
28 : 21
video
online
Loko Louny - Jičín "B"
38 : 31
video
online
Karviná B - Olomouc
24 : 20
video
online
Strakonice - Zlín
29 : 29
video
online
N.Veselí - Bystřice p.H.
25 : 29
video
online
Chodov - Litovel
26 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
18
1
3
602 : 470
37
2
Bystřice p.H.
22
16
2
4
597 : 520
34
3
N.Veselí
22
14
1
7
598 : 555
29
4
Strakonice
22
11
4
7
574 : 549
26
5
Náchod
22
11
1
10
572 : 593
23
6
Chodov
22
8
4
10
546 : 552
20
7
Jičín "B"
22
9
1
12
560 : 581
19
8
Loko Louny
22
9
0
13
619 : 662
18
9
Litovel
22
7
3
12
585 : 590
17
10
Karviná B
22
6
3
13
537 : 563
15
11
Ústí n.L.
22
7
0
15
531 : 647
14
12
Olomouc
22
4
4
14
551 : 590
12
Tabulka střelců
Jan Zbránek
TJ Bystřice pod Hostýnem
138
Jiří Tydlačka
TJ STM Olomouc
133
Rostislav Dobeš
TJ Bystřice pod Hostýnem
131
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
35
Jan Dudek
HCB OKD Karviná B
33
Štěpán Vladyka
TJ JM Chodov
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Bauer
HC TJ Náchod
46
Michal Havlíček
Tatran Litovel
44
Zdeněk Kuchař
Tatran Litovel
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.