Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
Rozpis soutěže
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Michael Černý
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
8.5. 18:30
AC123
S.Vršovice - VŠ Plzeň
25 : 18
13.4. 18:00
AC102
Třeboň - Starý Plzenec
30 : 25
2.3. 15:30
AC075
Ledeč n.S. - S.Vršovice
31 : 25
24.2. 17:00
AC068
Č.Budějovice A - VŠ Plzeň
26 : 25
9.12. 17:00
AC066
Č.Budějovice A - Bohemians
24 : 28
24.11. 15:30
AC049
Ledeč n.S. - Chodov B
24 : 31
21.10. 10:30
AC029
Sez. Ústí - Dukla B
23 : 21
6.10. 18:00
AC015
Třeboň - Č.Budějovice A
34 : 26
30.9. 17:00
AC011
Č.Budějovice A - Starý Plzenec
15 : 34
2.liga mužů SVČ
27.4. 18:00
AD112
Dvůr Králové - Kutná Hora
33 : 19
6.4. 17:00
AD115
Jablonec - Kolín
25 : 28
2.3. 17:30
AD075
Kolín - TJ Sokol Bělá
29 : 24
14.12. 18:00
AD006
HK Lovosice B - Dvůr Králové
35 : 33
24.11. 10:30
AD049
Kolín - Jablonec
25 : 33
18.11. 17:30
AD046
Kutná Hora - Dvůr Králové
20 : 33
21.10. 17:30
AD026
Praha 4 - Kutná Hora
35 : 20
2.liga mužů JM
11.5. 17:00
AE122
H.Brod - Hustopeče
27 : 35
1.liga starších dorostenců
22.9. 12:30
AG006
HK Lovosice - Zlín
38 : 24
2.liga starších dorostenců Č
2.3. 13:00
AH075
ZJ Kovofiniš Ledeč - Sokol Kobylisy
14 : 13
24.2. 13:00
AH068
Loko Č.Budějovice - TJ Kutná Hora
44 : 11
9.12. 15:00
AH066
Loko Č.Budějovice - HC Plzeň
50 : 11
24.11. 13:00
AH049
ZJ Kovofiniš Ledeč - Chodov
25 : 24
18.11. 15:30
AH046
TJ Kutná Hora - Chrudim
28 : 26
30.9. 13:00
AH011
Loko Č.Budějovice - Loko Louny
26 : 25
1.liga mladších dorostenců
22.9. 10:30
AJ006
HK Lovosice - KP Brno
29 : 31
2.liga mladších dorostenců Č
11.5. 09:00
AK123
S.Vršovice - Úvaly
32 : 26
13.4. 16:00
AK102
Třeboň - Loko Louny
26 : 25
24.2. 15:00
AK068
Č.Budějovice - Úvaly
30 : 28
8.12. 17:30
AK066
Č.Budějovice - Chrudim
34 : 37
18.11. 13:30
AK046
Úvaly - D.Králové
22 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.liga muži - baráž - výsledky
video
online
MHK Karviná - Bohunice
24 : 16
video
online
Bohunice - MHK Karviná
25 : 25
Tabulka střelců
Pavel Kubík
MHK Karviná
15
Jiří Kubis
MHK Karviná
9
Jakub Vraný
Tatran Bohunice
8
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Vraný
Tatran Bohunice
6
Pavel Kubík
MHK Karviná
4
Jiří Kubis
MHK Karviná
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kubis
MHK Karviná
4
Dalibor Galuszka
MHK Karviná
4
Nikos Floksa
MHK Karviná
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.