Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
Rozpis soutěže
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jana Rzymanová
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
19.5. 15:30
AF129
Hranice B - V. Bystřice
27 : 32
12.5. 17:00
AF121
Ostrava - Zubří B
31 : 34
14.4. 16:00
AF101
Polanka - Šumperk
24 : 19
10.3. 17:00
AF081
Ostrava - Hranice B
36 : 43
2.3. 10:30
AF073
MHK Karviná - Zubří B
29 : 20
23.2. 17:00
AF068
Ostrava - Šumperk
30 : 32
1.12. 18:00
AF056
Vsetín - Holešov
33 : 19
30.9. 14:30
AF012
Vsetín - Šumperk
35 : 27
1.liga starších dorostenců
12.5. 15:00
AG121
Ostrava - Zubří
29 : 27
14.4. 14:00
AG101
Polanka - Karviná
17 : 19
13.4. 11:00
AG102
Kopřivnice - Frýdek-Místek
36 : 19
19.3. 19:00
AG090
Frýdek-Místek - Karviná
28 : 32
10.3. 15:00
AG081
Ostrava - Kopřivnice
31 : 48
23.2. 15:00
AG068
Ostrava - Karviná
25 : 28
17.11. 15:00
AG047
Frýdek-Místek - HK Lovosice
28 : 34
6.10. 16:00
AG015
Kopřivnice - Ostrava
43 : 24
2.liga starších dorostenců M
19.5. 10:30
AI129
Hranice - V. Bystřice
38 : 23
1.12. 16:00
AI056
Vsetín - Olomouc
35 : 22
27.10. 15:30
AI036
Rožnov p.R. - Hranice
34 : 29
30.9. 16:30
AI012
Vsetín - Prostějov
50 : 38
1.liga mladších dorostenců
12.5. 13:00
AJ121
Ostrava - Zubří
24 : 34
13.4. 09:00
AJ102
Kopřivnice - Frýdek-Místek
36 : 33
19.3. 17:00
AJ090
Frýdek-Místek - Karviná
39 : 30
10.3. 13:00
AJ081
Ostrava - Kopřivnice
33 : 29
23.2. 13:00
AJ068
Ostrava - Karviná
24 : 35
17.11. 13:00
AJ047
Frýdek-Místek - HK Lovosice
32 : 23
6.10. 14:00
AJ015
Kopřivnice - Ostrava
28 : 38
2.liga mladších dorostenců M
14.4. 18:00
AL101
DTJ Polanka - Prostějov
30 : 26
27.10. 13:30
AL036
Rožnov p.R. - Velké Meziříčí
33 : 24
Žákovská liga starších žaček
19.1. 16:00
AZ058
Poruba - HK Sptk Ústí n.L.
16 : 3
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.liga muži - baráž - výsledky
video
online
Praha 4 - Dukla B
25 : 26
video
online
Dukla B - Praha 4
31 : 25
Tabulka střelců
Ondřej Šimůnek
HC Dukla Praha B
11
Jan Syřínek
HC Dukla Praha B
10
Martin Půta
SK Praha 4
9
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Půta
SK Praha 4
2
Jan Petružela
HC Dukla Praha B
2
Jan Syřínek
HC Dukla Praha B
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Gustav Pešek
SK Praha 4
10
Dmitry Tsunaev
HC Dukla Praha B
2
Jan Tesař
HC Dukla Praha B
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.