Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jana Rzymanová
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
19.5. 15:30
AF129
Hranice B - V. Bystřice
27 : 32
12.5. 17:00
AF121
Ostrava - Zubří B
31 : 34
14.4. 16:00
AF101
Polanka - Šumperk
24 : 19
10.3. 17:00
AF081
Ostrava - Hranice B
36 : 43
2.3. 10:30
AF073
MHK Karviná - Zubří B
29 : 20
23.2. 17:00
AF068
Ostrava - Šumperk
30 : 32
1.12. 18:00
AF056
Vsetín - Holešov
33 : 19
30.9. 14:30
AF012
Vsetín - Šumperk
35 : 27
1.liga starších dorostenců
12.5. 15:00
AG121
Ostrava - Zubří
29 : 27
14.4. 14:00
AG101
Polanka - Karviná
17 : 19
13.4. 11:00
AG102
Kopřivnice - Frýdek-Místek
36 : 19
19.3. 19:00
AG090
Frýdek-Místek - Karviná
28 : 32
10.3. 15:00
AG081
Ostrava - Kopřivnice
31 : 48
23.2. 15:00
AG068
Ostrava - Karviná
25 : 28
17.11. 15:00
AG047
Frýdek-Místek - HK Lovosice
28 : 34
6.10. 16:00
AG015
Kopřivnice - Ostrava
43 : 24
2.liga starších dorostenců M
19.5. 10:30
AI129
Hranice - V. Bystřice
38 : 23
1.12. 16:00
AI056
Vsetín - Olomouc
35 : 22
27.10. 15:30
AI036
Rožnov p.R. - Hranice
34 : 29
30.9. 16:30
AI012
Vsetín - Prostějov
50 : 38
1.liga mladších dorostenců
12.5. 13:00
AJ121
Ostrava - Zubří
24 : 34
13.4. 09:00
AJ102
Kopřivnice - Frýdek-Místek
36 : 33
19.3. 17:00
AJ090
Frýdek-Místek - Karviná
39 : 30
10.3. 13:00
AJ081
Ostrava - Kopřivnice
33 : 29
23.2. 13:00
AJ068
Ostrava - Karviná
24 : 35
17.11. 13:00
AJ047
Frýdek-Místek - HK Lovosice
32 : 23
6.10. 14:00
AJ015
Kopřivnice - Ostrava
28 : 38
2.liga mladších dorostenců M
14.4. 18:00
AL101
DTJ Polanka - Prostějov
30 : 26
27.10. 13:30
AL036
Rožnov p.R. - Velké Meziříčí
33 : 24
Žákovská liga starších žaček
19.1. 16:00
AZ058
Poruba - HK Sptk Ústí n.L.
16 : 3
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Strakonice - KP Brno
29 : 29
video
online
Karviná - Dukla
32 : 36
video
online
N.Veselí - Ostrava
37 : 25
video
online
Kopřivnice - Talent Plzeň
27 : 31
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
36 : 35
video
online
Zubří - HK Lovosice
28 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent Plzeň
22
20
2
0
843 : 643
42
2
Zubří
22
16
3
3
712 : 618
35
3
Frýdek-Místek
22
13
0
9
729 : 699
26
4
HK Lovosice
22
13
0
9
620 : 604
26
5
Karviná
22
11
2
9
688 : 637
24
6
N.Veselí
22
11
1
10
705 : 649
23
7
Dukla
22
10
1
11
734 : 728
21
8
KP Brno
22
9
2
11
689 : 729
20
9
Ostrava
22
9
0
13
667 : 716
18
10
Jičín
22
7
2
13
659 : 691
16
11
Kopřivnice
22
4
0
18
557 : 745
8
12
Strakonice
22
2
1
19
592 : 736
5
Tabulka střelců
Sebastian Choleva
Sokol Ostrava
186
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek
183
Marek Šťastný
HCB Karviná
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Čadílek
Handball KP Brno
38
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek
32
Radek Provinský
HK .A.S.A. Město Lovosice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Geletka
Handball KP Brno
58
Václav Franc
HK .A.S.A. Město Lovosice
48
Jakub Lakatoš
KH Kopřivnice
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.