Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenců-Čechy
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jana Rzymanová
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
19.5. 15:30
AF129
Hranice B - V. Bystřice
27 : 32
12.5. 17:00
AF121
Ostrava - Zubří B
31 : 34
14.4. 16:00
AF101
Polanka - Šumperk
24 : 19
10.3. 17:00
AF081
Ostrava - Hranice B
36 : 43
2.3. 10:30
AF073
MHK Karviná - Zubří B
29 : 20
23.2. 17:00
AF068
Ostrava - Šumperk
30 : 32
1.12. 18:00
AF056
Vsetín - Holešov
33 : 19
30.9. 14:30
AF012
Vsetín - Šumperk
35 : 27
1.liga starších dorostenců
12.5. 15:00
AG121
Ostrava - Zubří
29 : 27
14.4. 14:00
AG101
Polanka - Karviná
17 : 19
13.4. 11:00
AG102
Kopřivnice - Frýdek-Místek
36 : 19
19.3. 19:00
AG090
Frýdek-Místek - Karviná
28 : 32
10.3. 15:00
AG081
Ostrava - Kopřivnice
31 : 48
23.2. 15:00
AG068
Ostrava - Karviná
25 : 28
17.11. 15:00
AG047
Frýdek-Místek - HK Lovosice
28 : 34
6.10. 16:00
AG015
Kopřivnice - Ostrava
43 : 24
2.liga starších dorostenců M
19.5. 10:30
AI129
Hranice - V. Bystřice
38 : 23
1.12. 16:00
AI056
Vsetín - Olomouc
35 : 22
27.10. 15:30
AI036
Rožnov p.R. - Hranice
34 : 29
30.9. 16:30
AI012
Vsetín - Prostějov
50 : 38
1.liga mladších dorostenců
12.5. 13:00
AJ121
Ostrava - Zubří
24 : 34
13.4. 09:00
AJ102
Kopřivnice - Frýdek-Místek
36 : 33
19.3. 17:00
AJ090
Frýdek-Místek - Karviná
39 : 30
10.3. 13:00
AJ081
Ostrava - Kopřivnice
33 : 29
23.2. 13:00
AJ068
Ostrava - Karviná
24 : 35
17.11. 13:00
AJ047
Frýdek-Místek - HK Lovosice
32 : 23
6.10. 14:00
AJ015
Kopřivnice - Ostrava
28 : 38
2.liga mladších dorostenců M
14.4. 18:00
AL101
DTJ Polanka - Prostějov
30 : 26
27.10. 13:30
AL036
Rožnov p.R. - Velké Meziříčí
33 : 24
Žákovská liga starších žaček
19.1. 16:00
AZ058
Poruba - HK Sptk Ústí n.L.
16 : 3
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Loko Louny - S.Vršovice
32 : 18
video
online
Jablonec - TJ košutka
28 : 24
video
online
Třeboň - Ml. Boleslav
25 : 35
video
online
Úvaly - Liberec
26 : 36
video
online
Chrudim - Č.Budějovice
40 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
20
17
0
3
668 : 569
34
2
Chrudim
20
16
2
2
615 : 494
34
3
Jablonec
20
13
1
6
539 : 467
27
4
Ml. Boleslav
20
12
0
8
636 : 601
24
5
D.Králové
20
11
1
8
555 : 509
23
6
TJ košutka
20
9
2
9
589 : 560
20
7
Č.Budějovice
20
8
1
11
612 : 654
17
8
Loko Louny
20
5
2
13
510 : 561
12
9
Třeboň
20
6
0
14
479 : 632
12
10
Úvaly
20
3
3
14
468 : 544
9
11
S.Vršovice
20
3
2
15
509 : 589
8
Tabulka střelců
Dan Vrba
Liberec Handball
249
Jan Borovka
Loko České Budějovice
184
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
173
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
51
Dan Vrba
Liberec Handball
44
Filip Kopáč
TJ Sokol Chrudim
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Kouba
Lokomotiva Louny
60
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
54
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.