Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
Rozpis soutěže
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Martin Kosa
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.5. 15:00
AB126
Litovel - Strakonice
26 : 25
13.4. 17:00
AB100
Litovel - N.Veselí
33 : 24
3.3. 17:00
AB078
Karviná B - N.Veselí
22 : 31
24.11. 17:30
AB051
Zlín - Loko Louny
28 : 23
7.10. 13:00
AB013
Karviná B - Chodov
23 : 23
22.9. 17:00
AB006
Litovel - Zlín
25 : 27
2.liga muži - baráž
26.5. 10:30
AEF001
MHK Karviná - Bohunice
24 : 16
2.liga mužů SM
19.5. 16:00
AF128
Polanka - MHK Karviná
24 : 23
10.3. 17:00
AF079
Zubří B - Šumperk
35 : 20
21.10. 15:15
AF027
Polanka - Vsetín
34 : 22
1.liga starších dorostenců
4.5. 12:30
AG116
Kopřivnice - HK Lovosice
36 : 24
3.3. 15:00
AG078
Karviná - N.Veselí
29 : 26
24.11. 15:30
AG051
Zlín - Frýdek-Místek
25 : 26
21.10. 13:30
AG027
Polanka - N.Veselí
19 : 30
7.10. 15:00
AG013
Karviná - Zubří
30 : 26
1.liga mladších dorostenců
4.5. 14:30
AJ116
Kopřivnice - HK Lovosice
19 : 31
7.10. 17:00
AJ013
Karviná - Zubří
27 : 33
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 12:00
AL128
DTJ Polanka - Zlín
19 : 16
12.5. 17:00
AL126
Litovel - DTJ Polanka
30 : 18
13.4. 15:00
AL100
Litovel - Nové Bránice
26 : 19
21.10. 17:00
AL027
DTJ Polanka - Nové Bránice
32 : 17
22.9. 15:00
AL006
Litovel - Zlín
20 : 25
Český pohár mužů
13.1. 17:00
AN072
Frýdek-Místek - Hranice
31 : 39
1.liga žen
17.3. 12:30
AR098
Olomouc B - HC Plzeň
27 : 31
18.11. 14:30
AR052
Olomouc B - Kunovice
32 : 21
4.11. 13:00
AR039
Poruba B - Kunovice
23 : 20
13.10. 16:00
AR019
Otrokovice - Olomouc B
21 : 28
1.liga starších dorostenek
17.3. 14:30
AU098
Olomouc - HC Plzeň
40 : 20
2.liga starších dorostenek M
4.11. 11:00
AW020
Sokol Poruba B - TJ Nový Jičín
27 : 10
13.10. 14:00
AW010
TJ Jiskra Otrokovice - TJ Nový Jičín
37 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.liga muži - baráž - výsledky
video
online
Praha 4 - Dukla B
25 : 26
video
online
Dukla B - Praha 4
31 : 25
Tabulka střelců
Ondřej Šimůnek
HC Dukla Praha B
11
Jan Syřínek
HC Dukla Praha B
10
Martin Půta
SK Praha 4
9
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Půta
SK Praha 4
2
Jan Petružela
HC Dukla Praha B
2
Jan Syřínek
HC Dukla Praha B
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Gustav Pešek
SK Praha 4
10
Dmitry Tsunaev
HC Dukla Praha B
2
Jan Tesař
HC Dukla Praha B
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.