Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-Čechy
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Martin Kosa
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.5. 15:00
AB126
Litovel - Strakonice
26 : 25
13.4. 17:00
AB100
Litovel - N.Veselí
33 : 24
3.3. 17:00
AB078
Karviná B - N.Veselí
22 : 31
24.11. 17:30
AB051
Zlín - Loko Louny
28 : 23
7.10. 13:00
AB013
Karviná B - Chodov
23 : 23
22.9. 17:00
AB006
Litovel - Zlín
25 : 27
2.liga muži - baráž
26.5. 10:30
AEF001
MHK Karviná - Bohunice
24 : 16
2.liga mužů SM
19.5. 16:00
AF128
Polanka - MHK Karviná
24 : 23
10.3. 17:00
AF079
Zubří B - Šumperk
35 : 20
21.10. 15:15
AF027
Polanka - Vsetín
34 : 22
1.liga starších dorostenců
4.5. 12:30
AG116
Kopřivnice - HK Lovosice
36 : 24
3.3. 15:00
AG078
Karviná - N.Veselí
29 : 26
24.11. 15:30
AG051
Zlín - Frýdek-Místek
25 : 26
21.10. 13:30
AG027
Polanka - N.Veselí
19 : 30
7.10. 15:00
AG013
Karviná - Zubří
30 : 26
1.liga mladších dorostenců
4.5. 14:30
AJ116
Kopřivnice - HK Lovosice
19 : 31
7.10. 17:00
AJ013
Karviná - Zubří
27 : 33
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 12:00
AL128
DTJ Polanka - Zlín
19 : 16
12.5. 17:00
AL126
Litovel - DTJ Polanka
30 : 18
13.4. 15:00
AL100
Litovel - Nové Bránice
26 : 19
21.10. 17:00
AL027
DTJ Polanka - Nové Bránice
32 : 17
22.9. 15:00
AL006
Litovel - Zlín
20 : 25
Český pohár mužů
13.1. 17:00
AN072
Frýdek-Místek - Hranice
31 : 39
1.liga žen
17.3. 12:30
AR098
Olomouc B - HC Plzeň
27 : 31
18.11. 14:30
AR052
Olomouc B - Kunovice
32 : 21
4.11. 13:00
AR039
Poruba B - Kunovice
23 : 20
13.10. 16:00
AR019
Otrokovice - Olomouc B
21 : 28
1.liga starších dorostenek
17.3. 14:30
AU098
Olomouc - HC Plzeň
40 : 20
2.liga starších dorostenek M
4.11. 11:00
AW020
Sokol Poruba B - TJ Nový Jičín
27 : 10
13.10. 14:00
AW010
TJ Jiskra Otrokovice - TJ Nový Jičín
37 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
HSK Tygři - Náchod
26 : 35
video
online
ZJ Kovofiniš Ledeč - Chrudim
29 : 26
video
online
Loko Louny - Sokol Kobylisy
30 : 28
video
online
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
10 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod
18
15
1
2
587 : 446
31
2
Loko Č.Budějovice
18
12
1
5
527 : 388
25
3
Loko Louny
18
12
1
5
565 : 502
25
4
Sokol Kobylisy
18
10
1
7
454 : 414
21
5
Chodov
18
9
2
7
495 : 428
20
6
HSK Tygři
18
10
1
7
485 : 445
19
7
ZJ Kovofiniš Ledeč
18
8
0
10
410 : 465
16
8
Chrudim
18
5
1
12
419 : 486
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
433 : 579
8
10
HC Plzeň
18
1
0
17
355 : 577
2
Tabulka střelců
Petr Triebe
Lokomotiva Louny
158
Richard Urban
HC Plzeň
146
Michael Konárik
HSK Tygři Ústí n.L.
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Richard Urban
HC Plzeň
22
Petr Triebe
Lokomotiva Louny
20
Lukáš Serbus
TJ JM Chodov
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
68
Jiří-Bohumil Kaštánek
TJ JM Chodov
54
Matěj Jiránek
Loko České Budějovice
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.