Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Pavel Švidernoch
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.5. 15:00
AB126
Litovel - Strakonice
26 : 25
13.4. 17:00
AB100
Litovel - N.Veselí
33 : 24
3.3. 17:00
AB078
Karviná B - N.Veselí
22 : 31
24.11. 17:30
AB051
Zlín - Loko Louny
28 : 23
7.10. 13:00
AB013
Karviná B - Chodov
23 : 23
22.9. 17:00
AB006
Litovel - Zlín
25 : 27
2.liga muži - baráž
26.5. 10:30
AEF001
MHK Karviná - Bohunice
24 : 16
2.liga mužů SM
19.5. 16:00
AF128
Polanka - MHK Karviná
24 : 23
21.10. 15:15
AF027
Polanka - Vsetín
34 : 22
1.liga starších dorostenců
4.5. 12:30
AG116
Kopřivnice - HK Lovosice
36 : 24
3.3. 15:00
AG078
Karviná - N.Veselí
29 : 26
24.11. 15:30
AG051
Zlín - Frýdek-Místek
25 : 26
21.10. 13:30
AG027
Polanka - N.Veselí
19 : 30
7.10. 15:00
AG013
Karviná - Zubří
30 : 26
1.liga mladších dorostenců
4.5. 14:30
AJ116
Kopřivnice - HK Lovosice
19 : 31
7.10. 17:00
AJ013
Karviná - Zubří
27 : 33
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 12:00
AL128
DTJ Polanka - Zlín
19 : 16
12.5. 17:00
AL126
Litovel - DTJ Polanka
30 : 18
13.4. 15:00
AL100
Litovel - Nové Bránice
26 : 19
21.10. 17:00
AL027
DTJ Polanka - Nové Bránice
32 : 17
22.9. 15:00
AL006
Litovel - Zlín
20 : 25
Český pohár mužů
13.1. 17:00
AN072
Frýdek-Místek - Hranice
31 : 39
1.liga žen
17.3. 12:30
AR098
Olomouc B - HC Plzeň
27 : 31
23.2. 13:00
AR083
Zlín B - Poruba B
20 : 17
18.11. 14:30
AR052
Olomouc B - Kunovice
32 : 21
11.11. 13:30
AR043
Otrokovice - HC Plzeň
26 : 28
13.10. 16:00
AR019
Otrokovice - Olomouc B
21 : 28
1.liga starších dorostenek
17.3. 14:30
AU098
Olomouc - HC Plzeň
40 : 20
23.2. 11:00
AU083
Zlín - Poruba
22 : 18
2.liga starších dorostenek M
11.11. 15:30
AW022
TJ Jiskra Otrokovice - HK Hodonín
38 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Strakonice - KP Brno
29 : 29
video
online
Karviná - Dukla
32 : 36
video
online
N.Veselí - Ostrava
37 : 25
video
online
Kopřivnice - Talent Plzeň
27 : 31
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
36 : 35
video
online
Zubří - HK Lovosice
28 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent Plzeň
22
20
2
0
843 : 643
42
2
Zubří
22
16
3
3
712 : 618
35
3
Frýdek-Místek
22
13
0
9
729 : 699
26
4
HK Lovosice
22
13
0
9
620 : 604
26
5
Karviná
22
11
2
9
688 : 637
24
6
N.Veselí
22
11
1
10
705 : 649
23
7
Dukla
22
10
1
11
734 : 728
21
8
KP Brno
22
9
2
11
689 : 729
20
9
Ostrava
22
9
0
13
667 : 716
18
10
Jičín
22
7
2
13
659 : 691
16
11
Kopřivnice
22
4
0
18
557 : 745
8
12
Strakonice
22
2
1
19
592 : 736
5
Tabulka střelců
Sebastian Choleva
Sokol Ostrava
186
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek
183
Marek Šťastný
HCB Karviná
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Čadílek
Handball KP Brno
38
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek
32
Radek Provinský
HK .A.S.A. Město Lovosice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Geletka
Handball KP Brno
58
Václav Franc
HK .A.S.A. Město Lovosice
48
Jakub Lakatoš
KH Kopřivnice
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.