Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
1. liga muži
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Josef Čapek
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
5.5. 17:00
AC120
Č.Budějovice A - Dukla B
15 : 37
23.3. 16:30
AC096
S.Vršovice - Talent Plzeň "B"
23 : 30
3.3. 10:30
AC073
Sez. Ústí - Chodov B
21 : 22
18.11. 17:00
AC045
Bohemians - Talent Plzeň "B"
24 : 23
28.10. 17:00
AC033
Č.Budějovice A - Sez. Ústí
17 : 27
7.10. 10:30
AC018
Sez. Ústí - Talent Plzeň "B"
23 : 23
2.liga mužů SVČ
6.4. 16:00
AD107
Slavia - Ml. Boleslav
18 : 17
2.liga starších dorostenců Č
28.10. 13:00
AH033
Loko Č.Budějovice - Chrudim
27 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
5.5. 15:00
AK120
Č.Budějovice - Liberec
33 : 44
23.3. 14:30
AK096
S.Vršovice - Ml. Boleslav
26 : 36
Český pohár žen
19.9. 19:00
APR024
H.Brod - Olomouc
15 : 28
2.liga žen Č
17.3. 15:00
AS102
Č.Budějovice - Kobylisy B
24 : 19
2.3. 17:30
AS089
Č.Budějovice - Astra
32 : 23
24.2. 17:00
AS082
Milevsko - Kovofiniš Ledeč n.S.
20 : 21
3.11. 16:00
AS037
Č.Budějovice - Pardubice
27 : 24
14.10. 11:00
AS021
Milevsko - Strakonice
8 : 28
30.9. 15:00
AS015
Č.Budějovice - Turnov
23 : 20
2.liga starších dorostenek Č
28.4. 15:00
AV056
Č.Budějovice - Astra Praha
18 : 19
7.4. 15:00
AV047
Házená J.Hradec - Lokomotiva Cheb
30 : 19
7.4. 11:00
AV032
Házená J.Hradec - Lokomotiva Cheb
26 : 19
17.3. 17:00
AV044
Č.Budějovice - Házená J.Hradec
27 : 18
24.11. 15:00
AV029
Házená J.Hradec - Č.Budějovice
26 : 29
18.11. 11:00
AV026
Č.Budějovice - Astra Praha
18 : 12
28.10. 15:00
AV018
Č.Budějovice - ČZ HBC Strakonice
29 : 27
28.9. 14:30
AV024
Č.Budějovice - Lokomotiva Cheb
26 : 30
28.9. 11:30
AV009
Č.Budějovice - Lokomotiva Cheb
27 : 28
1.liga mladších dorostenek M
24.11. 12:30
AY060
J.Hradec - Poruba
20 : 21
15.9. 12:30
AY005
J.Hradec - Olomouc
25 : 26
Žákovská liga starších žaček
2.6. 12:30
AZ200
Zlín "B" - Zlín "A"
10 : 23
2.6. 08:30
AZ196
Zlín "A" - Zora Olomouc
12 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ústí n.L. - Náchod
28 : 21
video
online
Loko Louny - Jičín "B"
38 : 31
video
online
Karviná B - Olomouc
24 : 20
video
online
Strakonice - Zlín
29 : 29
video
online
N.Veselí - Bystřice p.H.
25 : 29
video
online
Chodov - Litovel
26 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
18
1
3
602 : 470
37
2
Bystřice p.H.
22
16
2
4
597 : 520
34
3
N.Veselí
22
14
1
7
598 : 555
29
4
Strakonice
22
11
4
7
574 : 549
26
5
Náchod
22
11
1
10
572 : 593
23
6
Chodov
22
8
4
10
546 : 552
20
7
Jičín "B"
22
9
1
12
560 : 581
19
8
Loko Louny
22
9
0
13
619 : 662
18
9
Litovel
22
7
3
12
585 : 590
17
10
Karviná B
22
6
3
13
537 : 563
15
11
Ústí n.L.
22
7
0
15
531 : 647
14
12
Olomouc
22
4
4
14
551 : 590
12
Tabulka střelců
Jan Zbránek
TJ Bystřice pod Hostýnem
138
Jiří Tydlačka
TJ STM Olomouc
133
Rostislav Dobeš
TJ Bystřice pod Hostýnem
131
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
35
Jan Dudek
HCB OKD Karviná B
33
Štěpán Vladyka
TJ JM Chodov
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Bauer
HC TJ Náchod
46
Michal Havlíček
Tatran Litovel
44
Zdeněk Kuchař
Tatran Litovel
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.