Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Josef Čapek
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
5.5. 17:00
AC120
Č.Budějovice A - Dukla B
15 : 37
23.3. 16:30
AC096
S.Vršovice - Talent Plzeň "B"
23 : 30
3.3. 10:30
AC073
Sez. Ústí - Chodov B
21 : 22
18.11. 17:00
AC045
Bohemians - Talent Plzeň "B"
24 : 23
28.10. 17:00
AC033
Č.Budějovice A - Sez. Ústí
17 : 27
7.10. 10:30
AC018
Sez. Ústí - Talent Plzeň "B"
23 : 23
2.liga mužů SVČ
6.4. 16:00
AD107
Slavia - Ml. Boleslav
18 : 17
2.liga starších dorostenců Č
28.10. 13:00
AH033
Loko Č.Budějovice - Chrudim
27 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
5.5. 15:00
AK120
Č.Budějovice - Liberec
33 : 44
23.3. 14:30
AK096
S.Vršovice - Ml. Boleslav
26 : 36
Český pohár žen
19.9. 19:00
APR024
H.Brod - Olomouc
15 : 28
2.liga žen Č
17.3. 15:00
AS102
Č.Budějovice - Kobylisy B
24 : 19
2.3. 17:30
AS089
Č.Budějovice - Astra
32 : 23
24.2. 17:00
AS082
Milevsko - Kovofiniš Ledeč n.S.
20 : 21
3.11. 16:00
AS037
Č.Budějovice - Pardubice
27 : 24
14.10. 11:00
AS021
Milevsko - Strakonice
8 : 28
30.9. 15:00
AS015
Č.Budějovice - Turnov
23 : 20
2.liga starších dorostenek Č
28.4. 15:00
AV056
Č.Budějovice - Astra Praha
18 : 19
7.4. 15:00
AV047
Házená J.Hradec - Lokomotiva Cheb
30 : 19
7.4. 11:00
AV032
Házená J.Hradec - Lokomotiva Cheb
26 : 19
17.3. 17:00
AV044
Č.Budějovice - Házená J.Hradec
27 : 18
24.11. 15:00
AV029
Házená J.Hradec - Č.Budějovice
26 : 29
18.11. 11:00
AV026
Č.Budějovice - Astra Praha
18 : 12
28.10. 15:00
AV018
Č.Budějovice - ČZ HBC Strakonice
29 : 27
28.9. 14:30
AV024
Č.Budějovice - Lokomotiva Cheb
26 : 30
28.9. 11:30
AV009
Č.Budějovice - Lokomotiva Cheb
27 : 28
1.liga mladších dorostenek M
24.11. 12:30
AY060
J.Hradec - Poruba
20 : 21
15.9. 12:30
AY005
J.Hradec - Olomouc
25 : 26
Žákovská liga starších žaček
2.6. 12:30
AZ200
Zlín "B" - Zlín "A"
10 : 23
2.6. 08:30
AZ196
Zlín "A" - Zora Olomouc
12 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Strakonice - KP Brno
29 : 29
video
online
Karviná - Dukla
32 : 36
video
online
N.Veselí - Ostrava
37 : 25
video
online
Kopřivnice - Talent Plzeň
27 : 31
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
36 : 35
video
online
Zubří - HK Lovosice
28 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent Plzeň
22
20
2
0
843 : 643
42
2
Zubří
22
16
3
3
712 : 618
35
3
Frýdek-Místek
22
13
0
9
729 : 699
26
4
HK Lovosice
22
13
0
9
620 : 604
26
5
Karviná
22
11
2
9
688 : 637
24
6
N.Veselí
22
11
1
10
705 : 649
23
7
Dukla
22
10
1
11
734 : 728
21
8
KP Brno
22
9
2
11
689 : 729
20
9
Ostrava
22
9
0
13
667 : 716
18
10
Jičín
22
7
2
13
659 : 691
16
11
Kopřivnice
22
4
0
18
557 : 745
8
12
Strakonice
22
2
1
19
592 : 736
5
Tabulka střelců
Sebastian Choleva
Sokol Ostrava
186
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek
183
Marek Šťastný
HCB Karviná
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Čadílek
Handball KP Brno
38
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek
32
Radek Provinský
HK .A.S.A. Město Lovosice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Geletka
Handball KP Brno
58
Václav Franc
HK .A.S.A. Město Lovosice
48
Jakub Lakatoš
KH Kopřivnice
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.