Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jan Špaček
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
4.5. 13:00
AB117
Loko Louny - Zlín
28 : 26
13.4. 18:00
AB101
Strakonice - Karviná B
29 : 20
30.3. 19:00
AB070
Jičín "B" - Ústí n.L.
25 : 22
24.3. 17:00
AB091
Chodov - Loko Louny
33 : 24
20.10. 17:00
AB030
Náchod - Jičín "B"
18 : 30
30.9. 16:30
AB012
N.Veselí - Karviná B
24 : 22
2.liga mužů JM
27.4. 17:00
AE109
H.Brod - Ivančice
25 : 27
1.liga starších dorostenců
30.9. 14:30
AG012
N.Veselí - Karviná
27 : 28
2.liga starších dorostenců Č
4.5. 17:00
AH117
Loko Louny - Chrudim
30 : 23
24.3. 15:00
AH091
Chodov - Loko Louny
34 : 28
20.10. 15:00
AH030
Náchod - Sokol Kobylisy
38 : 25
1.liga mladších dorostenců
13.4. 16:00
AJ101
Strakonice - Karviná
23 : 34
30.9. 12:30
AJ012
N.Veselí - Karviná
30 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
4.5. 15:00
AK117
Loko Louny - D.Králové
25 : 21
Český pohár mužů
7.11. 19:00
AN064
Libčice n. Vlt. - Strakonice
17 : 18
Český pohár žen
19.9. 19:15
APR019
Střešovice - J.Hradec
19 : 33
1.liga žen
27.4. 13:00
AR121
H.Brod - Otrokovice
21 : 35
2.3. 15:00
AR088
SVŠ Plzeň A - H.Brod
18 : 21
9.2. 16:45
AR069
HC Plzeň - Kobylisy
31 : 21
2.12. 15:00
AR066
H.Brod - Slavia B
13 : 37
4.11. 15:00
AR038
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
24 : 34
23.9. 15:00
AR012
Slavia B - Kunovice
18 : 21
16.9. 15:00
AR003
Kobylisy - HC Plzeň
15 : 22
2.liga žen Č
13.4. 14:15
AS113
Strakonice - Kobylisy B
24 : 23
1.liga starších dorostenek
28.4. 16:00
AU081
H.Brod - Písek
26 : 29
2.3. 13:00
AU088
SVŠ Plzeň - H.Brod
29 : 29
9.2. 18:30
AU069
HC Plzeň - Kobylisy
27 : 21
2.12. 13:00
AU066
H.Brod - Slavia
27 : 27
4.11. 13:00
AU038
SVŠ Plzeň - Kobylisy
23 : 18
16.9. 17:00
AU003
Kobylisy - HC Plzeň
25 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Dukla
31 : 21
video
online
N.Veselí - Ostrava
30 : 26
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
24 : 27
video
online
Kopřivnice - Talent Plzeň
40 : 23
video
online
Zubří - HK Lovosice
38 : 19
video
online
Polanka - Zlín
22 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
22
19
2
1
807 : 570
40
2
Karviná
22
17
1
4
628 : 536
35
3
Zubří
22
15
1
6
775 : 609
31
4
Jičín
22
15
1
6
633 : 571
31
5
Dukla
22
13
2
7
714 : 590
28
6
Talent Plzeň
22
10
2
10
665 : 644
22
7
HK Lovosice
22
9
2
11
665 : 703
20
8
N.Veselí
22
9
0
13
661 : 659
18
9
Frýdek-Místek
22
7
1
14
572 : 665
15
10
Ostrava
22
7
0
15
548 : 669
14
11
Zlín
22
3
0
19
490 : 693
6
12
Polanka
22
2
0
20
428 : 677
4
Tabulka střelců
Lukáš Malý
HK .A.S.A. Město Lovosice
178
Dominik Čurda
HBC Jičín
173
Matěj Karban
KH Kopřivnice
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Malý
HK .A.S.A. Město Lovosice
41
Jiří Pícha
HC Dukla Praha
38
David Melichar
Sokol Nové Veselí
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matouš Baloga
Sokol Ostrava
52
Martin Miľko
HBC Jičín
48
Jan Kapr
HK .A.S.A. Město Lovosice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.