Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
Rozpis soutěže
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Blanický
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
4.5. 13:00
AB117
Loko Louny - Zlín
28 : 26
13.4. 18:00
AB101
Strakonice - Karviná B
29 : 20
30.3. 19:00
AB070
Jičín "B" - Ústí n.L.
25 : 22
24.3. 17:00
AB091
Chodov - Loko Louny
33 : 24
20.10. 17:00
AB030
Náchod - Jičín "B"
18 : 30
30.9. 16:30
AB012
N.Veselí - Karviná B
24 : 22
2.liga mužů JM
27.4. 17:00
AE109
H.Brod - Ivančice
25 : 27
1.liga starších dorostenců
30.9. 14:30
AG012
N.Veselí - Karviná
27 : 28
2.liga starších dorostenců Č
4.5. 17:00
AH117
Loko Louny - Chrudim
30 : 23
24.3. 15:00
AH091
Chodov - Loko Louny
34 : 28
20.10. 15:00
AH030
Náchod - Sokol Kobylisy
38 : 25
1.liga mladších dorostenců
13.4. 16:00
AJ101
Strakonice - Karviná
23 : 34
30.9. 12:30
AJ012
N.Veselí - Karviná
30 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
4.5. 15:00
AK117
Loko Louny - D.Králové
25 : 21
Český pohár žen
19.9. 19:15
APR019
Střešovice - J.Hradec
19 : 33
1.liga žen
27.4. 13:00
AR121
H.Brod - Otrokovice
21 : 35
2.3. 15:00
AR088
SVŠ Plzeň A - H.Brod
18 : 21
9.2. 16:45
AR069
HC Plzeň - Kobylisy
31 : 21
2.12. 15:00
AR066
H.Brod - Slavia B
13 : 37
4.11. 15:00
AR038
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
24 : 34
23.9. 15:00
AR012
Slavia B - Kunovice
18 : 21
16.9. 15:00
AR003
Kobylisy - HC Plzeň
15 : 22
2.liga žen Č
13.4. 14:15
AS113
Strakonice - Kobylisy B
24 : 23
1.liga starších dorostenek
28.4. 16:00
AU081
H.Brod - Písek
26 : 29
2.3. 13:00
AU088
SVŠ Plzeň - H.Brod
29 : 29
9.2. 18:30
AU069
HC Plzeň - Kobylisy
27 : 21
2.12. 13:00
AU066
H.Brod - Slavia
27 : 27
4.11. 13:00
AU038
SVŠ Plzeň - Kobylisy
23 : 18
16.9. 17:00
AU003
Kobylisy - HC Plzeň
25 : 33
1.liga mladších dorostenek Č
9.2. 15:15
AX069
HC Plzeň - Kobylisy
23 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.liga muži - baráž - výsledky
video
online
MHK Karviná - Bohunice
24 : 16
video
online
Bohunice - MHK Karviná
25 : 25
Tabulka střelců
Pavel Kubík
MHK Karviná
15
Jiří Kubis
MHK Karviná
9
Jakub Vraný
Tatran Bohunice
8
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Vraný
Tatran Bohunice
6
Pavel Kubík
MHK Karviná
4
Jiří Kubis
MHK Karviná
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kubis
MHK Karviná
4
Dalibor Galuszka
MHK Karviná
4
Nikos Floksa
MHK Karviná
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.