Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Blanický
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
4.5. 13:00
AB117
Loko Louny - Zlín
28 : 26
13.4. 18:00
AB101
Strakonice - Karviná B
29 : 20
30.3. 19:00
AB070
Jičín "B" - Ústí n.L.
25 : 22
24.3. 17:00
AB091
Chodov - Loko Louny
33 : 24
20.10. 17:00
AB030
Náchod - Jičín "B"
18 : 30
30.9. 16:30
AB012
N.Veselí - Karviná B
24 : 22
2.liga mužů JM
27.4. 17:00
AE109
H.Brod - Ivančice
25 : 27
1.liga starších dorostenců
30.9. 14:30
AG012
N.Veselí - Karviná
27 : 28
2.liga starších dorostenců Č
4.5. 17:00
AH117
Loko Louny - Chrudim
30 : 23
24.3. 15:00
AH091
Chodov - Loko Louny
34 : 28
20.10. 15:00
AH030
Náchod - Sokol Kobylisy
38 : 25
1.liga mladších dorostenců
13.4. 16:00
AJ101
Strakonice - Karviná
23 : 34
30.9. 12:30
AJ012
N.Veselí - Karviná
30 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
4.5. 15:00
AK117
Loko Louny - D.Králové
25 : 21
Český pohár žen
19.9. 19:15
APR019
Střešovice - J.Hradec
19 : 33
1.liga žen
27.4. 13:00
AR121
H.Brod - Otrokovice
21 : 35
2.3. 15:00
AR088
SVŠ Plzeň A - H.Brod
18 : 21
9.2. 16:45
AR069
HC Plzeň - Kobylisy
31 : 21
2.12. 15:00
AR066
H.Brod - Slavia B
13 : 37
4.11. 15:00
AR038
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
24 : 34
23.9. 15:00
AR012
Slavia B - Kunovice
18 : 21
16.9. 15:00
AR003
Kobylisy - HC Plzeň
15 : 22
2.liga žen Č
13.4. 14:15
AS113
Strakonice - Kobylisy B
24 : 23
1.liga starších dorostenek
28.4. 16:00
AU081
H.Brod - Písek
26 : 29
2.3. 13:00
AU088
SVŠ Plzeň - H.Brod
29 : 29
9.2. 18:30
AU069
HC Plzeň - Kobylisy
27 : 21
2.12. 13:00
AU066
H.Brod - Slavia
27 : 27
4.11. 13:00
AU038
SVŠ Plzeň - Kobylisy
23 : 18
16.9. 17:00
AU003
Kobylisy - HC Plzeň
25 : 33
1.liga mladších dorostenek Č
9.2. 15:15
AX069
HC Plzeň - Kobylisy
23 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Kolín - Dvůr Králové
23 : 30
video
online
Jablonec - HK Lovosice B
32 : 23
video
online
Kutná Hora - Libčice n. Vlt.
19 : 25
video
online
Slavia - 1.HC Pardubice
33 : 29
video
online
Praha 4 - Ml. Boleslav
31 : 28
video
online
HC Žatec - TJ Sokol Bělá
22 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
20
0
2
714 : 576
40
2
Dvůr Králové
22
16
1
5
572 : 463
33
3
Libčice n. Vlt.
22
15
1
6
592 : 536
31
4
Jablonec
22
15
0
7
608 : 530
30
5
Ml. Boleslav
22
9
3
10
529 : 517
21
6
Slavia
22
9
2
11
611 : 578
20
7
TJ Sokol Bělá
22
8
2
12
530 : 594
18
8
1.HC Pardubice
22
7
4
11
535 : 566
18
9
HK Lovosice B
22
8
1
13
636 : 708
17
10
Kolín
22
7
3
12
549 : 598
17
11
HC Žatec
22
6
0
16
538 : 601
12
12
Kutná Hora
22
3
1
18
488 : 635
7
Tabulka střelců
Jakub Pisch
HC TJ Šroubárna Žatec
157
Michal Heinl
ElektroPraga Jablonec
154
Karel Stůj
SK Praha 4
145
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Pisch
HC TJ Šroubárna Žatec
48
Karel Stůj
SK Praha 4
42
David Kubíček
TJ Sokol Bělá p.B.
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrdlička
HK Město Lovosice B
58
Martin Breyl
Sokol Libčice n. Vlt.
48
Jiří Novotný
ElektroPraga Jablonec
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.