Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jan Kříženecký
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
28.4. 16:00
AC109
Dukla B - Chodov B
35 : 20
10.11. 15:30
AC038
Ledeč n.S. - Starý Plzenec
28 : 33
2.liga mužů SVČ
11.5. 17:00
AD122
Libčice n. Vlt. - 1.HC Pardubice
30 : 18
14.4. 16:00
AD100
HK Lovosice B - 1.HC Pardubice
37 : 25
13.4. 17:00
AD099
Dvůr Králové - Slavia
28 : 17
24.3. 17:30
AD092
Kutná Hora - Praha 4
28 : 34
17.3. 14:00
AD085
Ml. Boleslav - Jablonec
26 : 21
10.3. 17:00
AD080
1.HC Pardubice - HC Žatec
19 : 15
23.2. 17:00
AD069
Libčice n. Vlt. - HC Žatec
23 : 18
9.12. 16:00
AD061
HK Lovosice B - Jablonec
25 : 29
18.11. 17:30
AD046
Kutná Hora - Dvůr Králové
20 : 33
10.11. 10:30
AD038
Kolín - HC Žatec
31 : 22
20.10. 17:00
AD029
Dvůr Králové - Libčice n. Vlt.
17 : 20
23.9. 17:30
AD002
Kutná Hora - Slavia
23 : 27
2.liga mužů JM
24.11. 17:00
AE054
H.Brod - Telnice
30 : 31
1.liga starších dorostenců
28.4. 14:00
AG109
Dukla - Zubří
32 : 25
14.4. 14:00
AG100
HK Lovosice - N.Veselí
29 : 30
9.12. 14:00
AG061
HK Lovosice - Zubří
40 : 40
2.liga starších dorostenců Č
24.3. 15:30
AH092
TJ Kutná Hora - HSK Tygři
19 : 28
18.11. 15:30
AH046
TJ Kutná Hora - Chrudim
28 : 26
10.11. 13:00
AH038
ZJ Kovofiniš Ledeč - Loko Louny
31 : 34
23.9. 15:30
AH002
TJ Kutná Hora - Loko Č.Budějovice
21 : 31
1.liga mladších dorostenců
28.4. 12:00
AJ109
Dukla - Zubří
35 : 41
14.4. 12:00
AJ100
HK Lovosice - N.Veselí
30 : 29
13.3. 17:00
AJ074
HK Lovosice - Talent Plzeň
24 : 28
9.12. 12:00
AJ061
HK Lovosice - Zubří
23 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
13.4. 15:00
AK099
D.Králové - Č.Budějovice
32 : 24
24.3. 13:30
AK092
Úvaly - Třeboň
32 : 18
1.12. 10:30
AK056
Chrudim - Liberec
20 : 25
18.11. 13:30
AK046
Úvaly - D.Králové
22 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Kopřivnice
37 : 27
video
online
KP Brno - Frýdek-Místek
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
28
19
1
8
839 : 775
39
2
KP Brno
28
10
7
11
752 : 761
27
3
Frýdek-Místek
28
5
4
19
805 : 861
14
4
Kopřivnice
28
6
1
21
752 : 857
13
5
Přerov
28
3
4
21
695 : 866
10
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.