Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci- Morava
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tomáš Bubeníček
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.4. 17:00
AA165
Přerov - Frýdek-Místek
25 : 25
9.2. 18:00
AA098
Karviná - Dukla
27 : 22
24.11. 18:00
AA063
Karviná - Jičín
23 : 29
18.11. 17:00
AA060
Frýdek-Místek - Plzeň
27 : 31
21.10. 17:00
AA038
Frýdek-Místek - Hranice
21 : 36
9.9. 17:00
AA002
Zubří - Kopřivnice
29 : 22
1.liga mužů
12.4. 18:30
AB099
Zlín - Bystřice p.H.
27 : 18
28.10. 10:30
AB033
Bystřice p.H. - Zlín
20 : 22
2.liga mužů JM
15.5. 19:00
AE132
Hustopeče - Telnice
30 : 29
11.5. 17:00
AE125
Brno B - V. Meziříčí
32 : 26
28.4. 15:00
AE111
Bohunice - Hustopeče
26 : 19
2.3. 17:00
AE073
Brno B - Ivančice
28 : 27
9.12. 16:00
AE061
Sokolnice - Ivančice
26 : 25
27.10. 17:00
AE031
Ivančice - Maloměřice
20 : 20
6.10. 15:00
AE015
V. Meziříčí - Telnice
27 : 22
30.9. 10:30
AE012
Hustopeče - Prostějov
28 : 24
2.liga starších dorostenců M
11.5. 15:00
AI125
Handball KP Brno - Hranice
19 : 26
2.3. 15:00
AI073
Handball KP Brno - HK Ivančice
26 : 36
27.10. 13:30
AI031
HK Ivančice - Maloměřice
24 : 31
1.liga mladších dorostenců
11.5. 13:00
AJ125
KP Brno - Kopřivnice
26 : 28
2.3. 13:00
AJ073
KP Brno - Zubří
31 : 34
2.liga mladších dorostenců M
27.10. 15:00
AL031
HK Ivančice - Napajedla
35 : 32
6.10. 13:00
AL015
Velké Meziříčí - Sokol Telnice
37 : 29
Český pohár mužů
19.1. 18:00
AN075
Zlín - Hranice
33 : 35
10.1. 18:30
AN070
Přerov - Kopřivnice
32 : 33
W.H.I.L.
20.4. 17:30
AP198
Olomouc - Zlín
27 : 19
15.3. 18:00
AP167
Poruba - Partizánske
33 : 18
9.3. 15:00
AP160
Písek - J.Hradec
32 : 23
27.2. 18:00
AP144
Veselí n.M. - Poruba
29 : 27
2.2. 18:00
AP118
J.Hradec - Poruba
24 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Napajedla
38 : 26
video
online
Velké Meziříčí - Sokol Dolní Cerekev
30 : 26
video
online
HK Ivančice - Litovel
24 : 28
video
online
DTJ Polanka - Zlín
19 : 16
video
online
Nové Bránice - Sokol Telnice
29 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Velké Meziříčí
20
16
1
3
582 : 503
33
2
Rožnov p.R.
20
15
0
5
621 : 508
30
3
Zlín
20
13
1
6
608 : 509
27
4
DTJ Polanka
20
13
0
7
497 : 484
26
5
Sokol Telnice
20
11
0
9
596 : 557
22
6
Litovel
20
8
0
12
530 : 579
16
7
HK Ivančice
20
8
0
12
591 : 628
16
8
Sokol Dolní Cerekev
20
8
0
12
552 : 581
16
9
Prostějov
20
7
1
12
591 : 586
15
10
Napajedla
20
7
1
12
502 : 561
15
11
Nové Bránice
20
2
0
18
437 : 611
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
Sokol Dolní Cerekev
219
Filip Kintr
Sokol II.Prostějov
186
Tomáš Psota
HK Ivančice
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Veselý
Sokol Dolní Cerekev
34
Filip Kintr
Sokol II.Prostějov
30
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p.R.
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Pavliš
TJ Sokol Velké Meziříčí
46
Marek Kališ
Sokol Nové Bránice
40
Martin Janíček
TJ Sokol Velké Meziříčí
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.