Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci- Morava
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Melka
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
18.5. 13:00
AC128
Ledeč n.S. - Sez. Ústí
26 : 25
21.4. 17:00
AC106
Bohemians - Sez. Ústí
23 : 23
10.11. 18:00
AC037
Třeboň - Chodov B
28 : 21
20.10. 17:00
AC028
Košutka - Č.Budějovice A
39 : 15
23.9. 16:30
AC002
VŠ Plzeň - Č.Budějovice A
27 : 18
23.9. 14:30
AC003
Starý Plzenec - Dukla B
30 : 24
2.liga mužů SVČ
18.5. 10:30
AD128
Kolín - Dvůr Králové
23 : 30
5.5. 15:00
AD118
Kutná Hora - Ml. Boleslav
27 : 24
20.4. 17:00
AD108
Libčice n. Vlt. - TJ Sokol Bělá
32 : 22
24.3. 17:00
AD091
Jablonec - HC Žatec
32 : 25
17.3. 17:00
AD090
HC Žatec - Kutná Hora
26 : 25
14.10. 17:00
AD019
Jablonec - Ml. Boleslav
35 : 23
2.liga starších dorostenců Č
18.5. 15:00
AH128
ZJ Kovofiniš Ledeč - Chrudim
29 : 26
12.5. 17:30
AH123
Sokol Kobylisy - TJ Kutná Hora
36 : 21
5.5. 13:00
AH118
TJ Kutná Hora - Náchod
23 : 32
30.9. 17:30
AH009
Sokol Kobylisy - ZJ Kovofiniš Ledeč
33 : 14
2.liga mladších dorostenců Č
24.3. 15:00
AK091
Jablonec - Loko Louny
29 : 24
10.11. 16:00
AK037
Třeboň - Jablonec
18 : 34
20.10. 15:00
AK028
TJ košutka - Č.Budějovice
36 : 39
14.10. 15:00
AK019
Jablonec - Ml. Boleslav
30 : 31
Český pohár mužů
15.9. 17:00
AN035
TJ Sokol Bělá - Chodov
22 : 27
Český pohár žen
12.9. 17:45
APR011
Astra - HC Plzeň
22 : 33
2.liga žen Č
7.4. 16:30
AS106
Astra - Ústí n.L.
18 : 21
27.10. 16:45
AS033
Turnov - Ústí n.L.
23 : 24
16.9. 13:00
AS003
Kobylisy B - Milevsko
27 : 6
1.liga mladších dorostenek Č
16.9. 11:00
AX003
Kobylisy - HC Plzeň
38 : 27
Přebor Prahy mužů
27.5. 20:45
BA079
Praha 4 "B" - S.Vršovice B
29 : 20
19.5. 19:30
BA069
Čambavamba - Sparta
14 : 23
21.4. 19:00
BA049
S.Vršovice B - Všenory
27 : 22
11.11. 18:30
BA016
Tamburello - S.Vršovice B
26 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Napajedla
38 : 26
video
online
Velké Meziříčí - Sokol Dolní Cerekev
30 : 26
video
online
HK Ivančice - Litovel
24 : 28
video
online
DTJ Polanka - Zlín
19 : 16
video
online
Nové Bránice - Sokol Telnice
29 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Velké Meziříčí
20
16
1
3
582 : 503
33
2
Rožnov p.R.
20
15
0
5
621 : 508
30
3
Zlín
20
13
1
6
608 : 509
27
4
DTJ Polanka
20
13
0
7
497 : 484
26
5
Sokol Telnice
20
11
0
9
596 : 557
22
6
Litovel
20
8
0
12
530 : 579
16
7
HK Ivančice
20
8
0
12
591 : 628
16
8
Sokol Dolní Cerekev
20
8
0
12
552 : 581
16
9
Prostějov
20
7
1
12
591 : 586
15
10
Napajedla
20
7
1
12
502 : 561
15
11
Nové Bránice
20
2
0
18
437 : 611
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
Sokol Dolní Cerekev
219
Filip Kintr
Sokol II.Prostějov
186
Tomáš Psota
HK Ivančice
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Veselý
Sokol Dolní Cerekev
34
Filip Kintr
Sokol II.Prostějov
30
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p.R.
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Pavliš
TJ Sokol Velké Meziříčí
46
Marek Kališ
Sokol Nové Bránice
40
Martin Janíček
TJ Sokol Velké Meziříčí
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.