Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Melka
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
18.5. 13:00
AC128
Ledeč n.S. - Sez. Ústí
26 : 25
21.4. 17:00
AC106
Bohemians - Sez. Ústí
23 : 23
10.11. 18:00
AC037
Třeboň - Chodov B
28 : 21
20.10. 17:00
AC028
Košutka - Č.Budějovice A
39 : 15
23.9. 16:30
AC002
VŠ Plzeň - Č.Budějovice A
27 : 18
23.9. 14:30
AC003
Starý Plzenec - Dukla B
30 : 24
2.liga mužů SVČ
18.5. 10:30
AD128
Kolín - Dvůr Králové
23 : 30
5.5. 15:00
AD118
Kutná Hora - Ml. Boleslav
27 : 24
20.4. 17:00
AD108
Libčice n. Vlt. - TJ Sokol Bělá
32 : 22
24.3. 17:00
AD091
Jablonec - HC Žatec
32 : 25
17.3. 17:00
AD090
HC Žatec - Kutná Hora
26 : 25
14.10. 17:00
AD019
Jablonec - Ml. Boleslav
35 : 23
2.liga starších dorostenců Č
18.5. 15:00
AH128
ZJ Kovofiniš Ledeč - Chrudim
29 : 26
12.5. 17:30
AH123
Sokol Kobylisy - TJ Kutná Hora
36 : 21
5.5. 13:00
AH118
TJ Kutná Hora - Náchod
23 : 32
30.9. 17:30
AH009
Sokol Kobylisy - ZJ Kovofiniš Ledeč
33 : 14
2.liga mladších dorostenců Č
24.3. 15:00
AK091
Jablonec - Loko Louny
29 : 24
10.11. 16:00
AK037
Třeboň - Jablonec
18 : 34
20.10. 15:00
AK028
TJ košutka - Č.Budějovice
36 : 39
14.10. 15:00
AK019
Jablonec - Ml. Boleslav
30 : 31
Český pohár mužů
15.9. 17:00
AN035
TJ Sokol Bělá - Chodov
22 : 27
Český pohár žen
12.9. 17:45
APR011
Astra - HC Plzeň
22 : 33
2.liga žen Č
7.4. 16:30
AS106
Astra - Ústí n.L.
18 : 21
27.10. 16:45
AS033
Turnov - Ústí n.L.
23 : 24
16.9. 13:00
AS003
Kobylisy B - Milevsko
27 : 6
1.liga mladších dorostenek Č
16.9. 11:00
AX003
Kobylisy - HC Plzeň
38 : 27
Přebor Prahy mužů
27.5. 20:45
BA079
Praha 4 "B" - S.Vršovice B
29 : 20
19.5. 19:30
BA069
Čambavamba - Sparta
14 : 23
21.4. 19:00
BA049
S.Vršovice B - Všenory
27 : 22
11.11. 18:30
BA016
Tamburello - S.Vršovice B
26 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Dukla
31 : 21
video
online
N.Veselí - Ostrava
30 : 26
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
24 : 27
video
online
Kopřivnice - Talent Plzeň
40 : 23
video
online
Zubří - HK Lovosice
38 : 19
video
online
Polanka - Zlín
22 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
22
19
2
1
807 : 570
40
2
Karviná
22
17
1
4
628 : 536
35
3
Zubří
22
15
1
6
775 : 609
31
4
Jičín
22
15
1
6
633 : 571
31
5
Dukla
22
13
2
7
714 : 590
28
6
Talent Plzeň
22
10
2
10
665 : 644
22
7
HK Lovosice
22
9
2
11
665 : 703
20
8
N.Veselí
22
9
0
13
661 : 659
18
9
Frýdek-Místek
22
7
1
14
572 : 665
15
10
Ostrava
22
7
0
15
548 : 669
14
11
Zlín
22
3
0
19
490 : 693
6
12
Polanka
22
2
0
20
428 : 677
4
Tabulka střelců
Lukáš Malý
HK .A.S.A. Město Lovosice
178
Dominik Čurda
HBC Jičín
173
Matěj Karban
KH Kopřivnice
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Malý
HK .A.S.A. Město Lovosice
41
Jiří Pícha
HC Dukla Praha
38
David Melichar
Sokol Nové Veselí
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matouš Baloga
Sokol Ostrava
52
Martin Miľko
HBC Jičín
48
Jan Kapr
HK .A.S.A. Město Lovosice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.