Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Petr Sláma
Mateřský klub
SSK Talent 90 Plzeň
Rok narození
1993
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
18.5. 15:00
A52
Rokycany - VŠ Plzeň "B"
23 : 17
12.5. 17:00
A45
Bolevec M.A.T. - VŠ Plzeň "B"
23 : 27
5.5. 15:00
A41
Třemošná - Bolevec M.A.T.
16 : 27
4.5. 15:00
A43
Rokycany - Šťáhlavy
25 : 16
29.9. 14:45
A15
Šťáhlavy - Rokycany
23 : 21
9.9. 18:00
A03
VŠ Plzeň "B" - Třemošná
16 : 9
2 liga mužů JZČ
3.3. 17:00
AC074
Košutka - Talent Plzeň "B"
25 : 25
2.liga starších dorostenců Č
28.4. 17:30
AH110
Sokol Kobylisy - Loko Č.Budějovice
16 : 23
23.3. 16:45
AH093
HC Plzeň - ZJ Kovofiniš Ledeč
22 : 16
2.liga mladších dorostenců Č
3.3. 15:00
AK074
TJ košutka - Ml. Boleslav
29 : 30
Žákovská liga starších žáků
24.3. 12:00
AO146
Ostrava - Talent A
12 : 16
24.3. 10:40
AO144
Ostrava - N. Veselí A
7 : 6
24.3. 10:00
AO143
Talent A - Karviná A
16 : 13
24.3. 08:40
AO141
Karviná A - Ostrava
13 : 13
24.3. 08:00
AO140
Talent A - F.-Místek A
14 : 10
2.liga žen Č
23.2. 16:30
AS083
Slavoj Tachov - Strakonice
34 : 19
23.9. 14:00
AS009
Slavoj Tachov - Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 16
2.liga starších dorostenek Č
20.4. 14:00
AV054
Lokomotiva Cheb - Č.Budějovice
21 : 19
20.4. 11:00
AV039
Lokomotiva Cheb - Č.Budějovice
28 : 16
16.3. 14:00
AV045
Lokomotiva Cheb - Astra Praha
16 : 16
22.9. 11:00
AV020
Lokomotiva Cheb - ČZ HBC Strakonice
12 : 25
1.liga mladších dorostenek Č
16.12. 16:00
AX053
TJ Slavoj Tachov - Slavia
13 : 28
Žákovská liga starších žaček
2.3. 14:40
AZ118
DHC Plzeň A - Žirovnice
23 : 13
2.3. 12:15
AZ116
Žirovnice - Zlín "A"
9 : 22
2.3. 09:55
AZ114
Holečkova - Žirovnice
15 : 16
starší žáci
29.4. 18:00
C17
Talent A - Košutka
36 : 4
2.10. 19:15
C08
Talent B - Talent A
15 : 37
10.9. 18:00
C02
Talent A - Talent B
22 : 13
starší žákyně
16.4. 16:30
D25
DHC Plzeň B - DHC Plzeň A
16 : 50
mladší žáci
17.4. 16:45
E34
Košutka - SSK Talent Plzeň C
14 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Dukla
31 : 21
video
online
N.Veselí - Ostrava
30 : 26
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
24 : 27
video
online
Kopřivnice - Talent Plzeň
40 : 23
video
online
Zubří - HK Lovosice
38 : 19
video
online
Polanka - Zlín
22 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
22
19
2
1
807 : 570
40
2
Karviná
22
17
1
4
628 : 536
35
3
Zubří
22
15
1
6
775 : 609
31
4
Jičín
22
15
1
6
633 : 571
31
5
Dukla
22
13
2
7
714 : 590
28
6
Talent Plzeň
22
10
2
10
665 : 644
22
7
HK Lovosice
22
9
2
11
665 : 703
20
8
N.Veselí
22
9
0
13
661 : 659
18
9
Frýdek-Místek
22
7
1
14
572 : 665
15
10
Ostrava
22
7
0
15
548 : 669
14
11
Zlín
22
3
0
19
490 : 693
6
12
Polanka
22
2
0
20
428 : 677
4
Tabulka střelců
Lukáš Malý
HK .A.S.A. Město Lovosice
178
Dominik Čurda
HBC Jičín
173
Matěj Karban
KH Kopřivnice
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Malý
HK .A.S.A. Město Lovosice
41
Jiří Pícha
HC Dukla Praha
38
David Melichar
Sokol Nové Veselí
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matouš Baloga
Sokol Ostrava
52
Martin Miľko
HBC Jičín
48
Jan Kapr
HK .A.S.A. Město Lovosice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.