Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jan Kosmák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.4. 17:00
AA165
Přerov - Frýdek-Místek
25 : 25
9.2. 18:00
AA098
Karviná - Dukla
27 : 22
24.11. 18:00
AA063
Karviná - Jičín
23 : 29
18.11. 17:00
AA060
Frýdek-Místek - Plzeň
27 : 31
21.10. 17:00
AA038
Frýdek-Místek - Hranice
21 : 36
9.9. 17:00
AA002
Zubří - Kopřivnice
29 : 22
1.liga mužů
12.4. 18:30
AB099
Zlín - Bystřice p.H.
27 : 18
28.10. 10:30
AB033
Bystřice p.H. - Zlín
20 : 22
2.liga mužů JM
2.3. 17:00
AE073
Brno B - Ivančice
28 : 27
25.11. 16:00
AE050
Sokolnice - V. Meziříčí
29 : 26
27.10. 17:00
AE031
Ivančice - Maloměřice
20 : 20
6.10. 15:00
AE015
V. Meziříčí - Telnice
27 : 22
2.liga starších dorostenců M
2.3. 15:00
AI073
Handball KP Brno - HK Ivančice
26 : 36
27.10. 13:30
AI031
HK Ivančice - Maloměřice
24 : 31
1.liga mladších dorostenců
2.3. 13:00
AJ073
KP Brno - Zubří
31 : 34
2.liga mladších dorostenců M
27.10. 15:00
AL031
HK Ivančice - Napajedla
35 : 32
6.10. 13:00
AL015
Velké Meziříčí - Sokol Telnice
37 : 29
Český pohár mužů
19.1. 18:00
AN075
Zlín - Hranice
33 : 35
10.1. 18:30
AN070
Přerov - Kopřivnice
32 : 33
7.11. 19:00
AN060
Telnice - KP Brno
18 : 36
W.H.I.L.
20.4. 17:30
AP198
Olomouc - Zlín
27 : 19
15.3. 18:00
AP167
Poruba - Partizánske
33 : 18
9.3. 15:00
AP160
Písek - J.Hradec
32 : 23
27.2. 18:00
AP144
Veselí n.M. - Poruba
29 : 27
2.2. 18:00
AP118
J.Hradec - Poruba
24 : 28
16.1. 17:30
AP097
Olomouc - Zlín
28 : 20
4.11. 15:00
AP058
Zlín - J.Hradec
28 : 25
31.10. 18:00
AP053
Poruba - Veselí n.M.
29 : 21
10.10. 18:00
AP034
Veselí n.M. - Partizánske
29 : 23
1.9. 18:00
AP003
Slavia - Most
27 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Kolín - Dvůr Králové
23 : 30
video
online
Jablonec - HK Lovosice B
32 : 23
video
online
Kutná Hora - Libčice n. Vlt.
19 : 25
video
online
Slavia - 1.HC Pardubice
33 : 29
video
online
Praha 4 - Ml. Boleslav
31 : 28
video
online
HC Žatec - TJ Sokol Bělá
22 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
20
0
2
714 : 576
40
2
Dvůr Králové
22
16
1
5
572 : 463
33
3
Libčice n. Vlt.
22
15
1
6
592 : 536
31
4
Jablonec
22
15
0
7
608 : 530
30
5
Ml. Boleslav
22
9
3
10
529 : 517
21
6
Slavia
22
9
2
11
611 : 578
20
7
TJ Sokol Bělá
22
8
2
12
530 : 594
18
8
1.HC Pardubice
22
7
4
11
535 : 566
18
9
HK Lovosice B
22
8
1
13
636 : 708
17
10
Kolín
22
7
3
12
549 : 598
17
11
HC Žatec
22
6
0
16
538 : 601
12
12
Kutná Hora
22
3
1
18
488 : 635
7
Tabulka střelců
Jakub Pisch
HC TJ Šroubárna Žatec
157
Michal Heinl
ElektroPraga Jablonec
154
Karel Stůj
SK Praha 4
145
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Pisch
HC TJ Šroubárna Žatec
48
Karel Stůj
SK Praha 4
42
David Kubíček
TJ Sokol Bělá p.B.
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrdlička
HK Město Lovosice B
58
Martin Breyl
Sokol Libčice n. Vlt.
48
Jiří Novotný
ElektroPraga Jablonec
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.