Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jan Kosmák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.4. 17:00
AA165
Přerov - Frýdek-Místek
25 : 25
9.2. 18:00
AA098
Karviná - Dukla
27 : 22
24.11. 18:00
AA063
Karviná - Jičín
23 : 29
18.11. 17:00
AA060
Frýdek-Místek - Plzeň
27 : 31
21.10. 17:00
AA038
Frýdek-Místek - Hranice
21 : 36
9.9. 17:00
AA002
Zubří - Kopřivnice
29 : 22
1.liga mužů
12.4. 18:30
AB099
Zlín - Bystřice p.H.
27 : 18
28.10. 10:30
AB033
Bystřice p.H. - Zlín
20 : 22
2.liga mužů JM
2.3. 17:00
AE073
Brno B - Ivančice
28 : 27
25.11. 16:00
AE050
Sokolnice - V. Meziříčí
29 : 26
27.10. 17:00
AE031
Ivančice - Maloměřice
20 : 20
6.10. 15:00
AE015
V. Meziříčí - Telnice
27 : 22
2.liga starších dorostenců M
2.3. 15:00
AI073
Handball KP Brno - HK Ivančice
26 : 36
27.10. 13:30
AI031
HK Ivančice - Maloměřice
24 : 31
1.liga mladších dorostenců
2.3. 13:00
AJ073
KP Brno - Zubří
31 : 34
2.liga mladších dorostenců M
27.10. 15:00
AL031
HK Ivančice - Napajedla
35 : 32
6.10. 13:00
AL015
Velké Meziříčí - Sokol Telnice
37 : 29
Český pohár mužů
19.1. 18:00
AN075
Zlín - Hranice
33 : 35
10.1. 18:30
AN070
Přerov - Kopřivnice
32 : 33
7.11. 19:00
AN060
Telnice - KP Brno
18 : 36
W.H.I.L.
20.4. 17:30
AP198
Olomouc - Zlín
27 : 19
15.3. 18:00
AP167
Poruba - Partizánske
33 : 18
9.3. 15:00
AP160
Písek - J.Hradec
32 : 23
27.2. 18:00
AP144
Veselí n.M. - Poruba
29 : 27
2.2. 18:00
AP118
J.Hradec - Poruba
24 : 28
16.1. 17:30
AP097
Olomouc - Zlín
28 : 20
4.11. 15:00
AP058
Zlín - J.Hradec
28 : 25
31.10. 18:00
AP053
Poruba - Veselí n.M.
29 : 21
10.10. 18:00
AP034
Veselí n.M. - Partizánske
29 : 23
1.9. 18:00
AP003
Slavia - Most
27 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Holešov
38 : 25
video
online
Vsetín - Ostrava
35 : 26
video
online
Trnávka - Napajedla
25 : 32
video
online
Hranice B - V. Bystřice
27 : 32
video
online
Polanka - MHK Karviná
24 : 23
video
online
Zubří B - Uničov A
35 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
MHK Karviná
22
15
1
6
587 : 482
31
2
Zubří B
22
14
3
5
697 : 597
31
3
V. Bystřice
22
14
2
6
662 : 535
30
4
Napajedla
22
14
2
6
592 : 537
30
5
Polanka
22
14
0
8
585 : 528
28
6
Šumperk
22
11
2
9
599 : 579
24
7
Vsetín
22
11
0
11
615 : 600
22
8
Hranice B
22
10
1
11
649 : 664
19
9
Ostrava
22
9
1
12
624 : 664
19
10
Trnávka
22
7
0
15
581 : 682
14
11
Holešov
22
3
1
18
501 : 680
7
12
Uničov A
22
3
1
18
499 : 643
7
Tabulka střelců
Martin Vobořil
TJ Šumperk
160
Lukáš Friedel
DTJ Polanka
143
Radek Balon
SK Velká Bystřice
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Friedel
DTJ Polanka
37
Vojtěch Pernický
HC Zubří B
32
Zdenek Kašný
Slavia Fatra Napajedla
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kazimír Čáp
DTJ Polanka
38
Tomáš Janků
Házená Uničov
36
Miroslav Rypar
Házená Uničov
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.