Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenců-Čechy
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Vilém Novotný
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
11.5. 17:00
AC126
Košutka - Ledeč n.S.
33 : 23
21.4. 17:00
AC107
Č.Budějovice A - Talent Plzeň "B"
18 : 24
24.3. 17:00
AC093
Bohemians - Ledeč n.S.
18 : 21
16.3. 18:00
AC089
Třeboň - Bohemians
29 : 28
8.12. 16:30
AC064
S.Vršovice - Starý Plzenec
30 : 31
1.12. 15:30
AC060
Ledeč n.S. - Košutka
23 : 24
25.11. 10:30
AC051
Sez. Ústí - Starý Plzenec
24 : 20
23.9. 17:00
AC006
Košutka - Sez. Ústí
26 : 21
2.liga mužů SVČ
18.5. 17:00
AD127
Jablonec - HK Lovosice B
32 : 23
5.5. 17:00
AD116
Praha 4 - HK Lovosice B
42 : 24
13.4. 17:00
AD097
TJ Sokol Bělá - Jablonec
18 : 25
9.3. 17:00
AD082
Libčice n. Vlt. - Kolín
21 : 16
1.12. 13:00
AD060
Kolín - HK Lovosice B
29 : 33
13.10. 17:00
AD020
TJ Sokol Bělá - Dvůr Králové
21 : 18
29.9. 17:00
AD010
Libčice n. Vlt. - Praha 4
24 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
18.5. 15:00
AK127
Jablonec - TJ košutka
28 : 24
6.4. 17:00
AK069
Liberec - Loko Louny
37 : 27
16.3. 16:00
AK089
Třeboň - Chrudim
26 : 35
8.12. 14:30
AK064
S.Vršovice - Loko Louny
20 : 22
27.10. 14:00
AK032
Liberec - Ml. Boleslav
37 : 30
23.9. 15:00
AK006
TJ košutka - D.Králové
27 : 25
Český pohár mužů
16.9. 17:00
AN037
Liberec - Ústí n.L.
29 : 15
1.9. 17:00
AN009
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
20 : 14
2.liga žen Č
21.4. 15:00
AS116
Č.Budějovice - Strakonice
29 : 13
20.4. 16:00
AS120
Turnov - Milevsko
20 : 15
7.4. 15:00
AS105
Most B - Strakonice
22 : 22
18.11. 17:00
AS060
Kovofiniš Ledeč n.S. - Strakonice
19 : 26
21.10. 15:00
AS026
Č.Budějovice - Most B
31 : 21
2.liga starších dorostenek Č
21.10. 17:00
AV014
Č.Budějovice - Házená J.Hradec
23 : 25
Přebor Prahy mladších žákyň
1.6. 17:20
BF135
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
3 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Loko Louny - S.Vršovice
32 : 18
video
online
Jablonec - TJ košutka
28 : 24
video
online
Třeboň - Ml. Boleslav
25 : 35
video
online
Úvaly - Liberec
26 : 36
video
online
Chrudim - Č.Budějovice
40 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
20
17
0
3
668 : 569
34
2
Chrudim
20
16
2
2
615 : 494
34
3
Jablonec
20
13
1
6
539 : 467
27
4
Ml. Boleslav
20
12
0
8
636 : 601
24
5
D.Králové
20
11
1
8
555 : 509
23
6
TJ košutka
20
9
2
9
589 : 560
20
7
Č.Budějovice
20
8
1
11
612 : 654
17
8
Loko Louny
20
5
2
13
510 : 561
12
9
Třeboň
20
6
0
14
479 : 632
12
10
Úvaly
20
3
3
14
468 : 544
9
11
S.Vršovice
20
3
2
15
509 : 589
8
Tabulka střelců
Dan Vrba
Liberec Handball
249
Jan Borovka
Loko České Budějovice
184
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
173
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
51
Dan Vrba
Liberec Handball
44
Filip Kopáč
TJ Sokol Chrudim
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Kouba
Lokomotiva Louny
60
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
54
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.