Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
Rozpis soutěže
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jaromír Halíř
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové n.L.
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
27.4. 15:30
AC114
Ledeč n.S. - Třeboň
21 : 32
23.3. 10:00
AC095
Dukla B - Sez. Ústí
35 : 18
24.11. 10:00
AC054
Dukla B - Č.Budějovice A
29 : 15
2.liga mužů SVČ
19.5. 15:00
AD131
Kutná Hora - Libčice n. Vlt.
19 : 25
27.4. 10:30
AD114
Kolín - Praha 4
22 : 32
24.2. 17:00
AD071
Ml. Boleslav - Kolín
23 : 17
9.12. 17:00
AD066
1.HC Pardubice - Slavia
25 : 25
2.12. 17:30
AD057
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
24 : 30
18.11. 17:00
AD045
1.HC Pardubice - Ml. Boleslav
20 : 20
28.10. 17:00
AD031
Jablonec - TJ Sokol Bělá
37 : 17
14.10. 17:00
AD022
Slavia - Kolín
23 : 23
30.9. 17:00
AD012
1.HC Pardubice - Kutná Hora
40 : 22
23.9. 17:00
AD001
1.HC Pardubice - Jablonec
21 : 24
2.liga mužů JM
10.3. 17:00
AE082
H.Brod - SK Kuřim
24 : 27
8.12. 17:00
AE065
H.Brod - Prostějov
21 : 23
29.9. 17:00
AE010
H.Brod - V. Meziříčí
20 : 25
1.liga starších dorostenců
10.4. 17:00
AG097
Jičín - Zubří
33 : 31
23.3. 14:00
AG095
Dukla - Zlín
33 : 20
15.12. 20:00
AG070
Jičín - Kopřivnice
28 : 36
24.11. 14:00
AG054
Dukla - Ostrava
43 : 19
2.liga starších dorostenců Č
11.5. 17:00
AH125
Chrudim - HSK Tygři
24 : 31
10.5. 18:00
AH112
Chrudim - TJ Kutná Hora
34 : 29
27.4. 13:00
AH114
ZJ Kovofiniš Ledeč - HSK Tygři
22 : 19
3.3. 17:00
AH073
Chrudim - Chodov
27 : 27
9.12. 14:45
AH062
Chrudim - ZJ Kovofiniš Ledeč
32 : 25
2.12. 15:30
AH057
TJ Kutná Hora - Sokol Kobylisy
36 : 31
25.11. 15:00
AH051
Chrudim - Loko Louny
26 : 39
6.10. 10:00
AH018
Chrudim - Náchod
25 : 34
1.liga mladších dorostenců
10.4. 15:00
AJ097
Jičín - Zubří
31 : 36
23.3. 12:00
AJ095
Dukla - KP Brno
32 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.liga muži - baráž - výsledky
video
online
Praha 4 - Dukla B
25 : 26
video
online
Dukla B - Praha 4
31 : 25
Tabulka střelců
Ondřej Šimůnek
HC Dukla Praha B
11
Jan Syřínek
HC Dukla Praha B
10
Martin Půta
SK Praha 4
9
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Půta
SK Praha 4
2
Jan Petružela
HC Dukla Praha B
2
Jan Syřínek
HC Dukla Praha B
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Gustav Pešek
SK Praha 4
10
Dmitry Tsunaev
HC Dukla Praha B
2
Jan Tesař
HC Dukla Praha B
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.