Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jaromír Halíř
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové n.L.
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
27.4. 15:30
AC114
Ledeč n.S. - Třeboň
21 : 32
23.3. 10:00
AC095
Dukla B - Sez. Ústí
35 : 18
24.11. 10:00
AC054
Dukla B - Č.Budějovice A
29 : 15
2.liga mužů SVČ
19.5. 15:00
AD131
Kutná Hora - Libčice n. Vlt.
19 : 25
27.4. 10:30
AD114
Kolín - Praha 4
22 : 32
24.2. 17:00
AD071
Ml. Boleslav - Kolín
23 : 17
9.12. 17:00
AD066
1.HC Pardubice - Slavia
25 : 25
2.12. 17:30
AD057
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
24 : 30
18.11. 17:00
AD045
1.HC Pardubice - Ml. Boleslav
20 : 20
28.10. 17:00
AD031
Jablonec - TJ Sokol Bělá
37 : 17
14.10. 17:00
AD022
Slavia - Kolín
23 : 23
30.9. 17:00
AD012
1.HC Pardubice - Kutná Hora
40 : 22
23.9. 17:00
AD001
1.HC Pardubice - Jablonec
21 : 24
2.liga mužů JM
10.3. 17:00
AE082
H.Brod - SK Kuřim
24 : 27
8.12. 17:00
AE065
H.Brod - Prostějov
21 : 23
29.9. 17:00
AE010
H.Brod - V. Meziříčí
20 : 25
1.liga starších dorostenců
10.4. 17:00
AG097
Jičín - Zubří
33 : 31
23.3. 14:00
AG095
Dukla - Zlín
33 : 20
15.12. 20:00
AG070
Jičín - Kopřivnice
28 : 36
24.11. 14:00
AG054
Dukla - Ostrava
43 : 19
2.liga starších dorostenců Č
11.5. 17:00
AH125
Chrudim - HSK Tygři
24 : 31
10.5. 18:00
AH112
Chrudim - TJ Kutná Hora
34 : 29
27.4. 13:00
AH114
ZJ Kovofiniš Ledeč - HSK Tygři
22 : 19
3.3. 17:00
AH073
Chrudim - Chodov
27 : 27
9.12. 14:45
AH062
Chrudim - ZJ Kovofiniš Ledeč
32 : 25
2.12. 15:30
AH057
TJ Kutná Hora - Sokol Kobylisy
36 : 31
25.11. 15:00
AH051
Chrudim - Loko Louny
26 : 39
6.10. 10:00
AH018
Chrudim - Náchod
25 : 34
1.liga mladších dorostenců
10.4. 15:00
AJ097
Jičín - Zubří
31 : 36
23.3. 12:00
AJ095
Dukla - KP Brno
32 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Strakonice - KP Brno
29 : 29
video
online
Karviná - Dukla
32 : 36
video
online
N.Veselí - Ostrava
37 : 25
video
online
Kopřivnice - Talent Plzeň
27 : 31
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
36 : 35
video
online
Zubří - HK Lovosice
28 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent Plzeň
22
20
2
0
843 : 643
42
2
Zubří
22
16
3
3
712 : 618
35
3
Frýdek-Místek
22
13
0
9
729 : 699
26
4
HK Lovosice
22
13
0
9
620 : 604
26
5
Karviná
22
11
2
9
688 : 637
24
6
N.Veselí
22
11
1
10
705 : 649
23
7
Dukla
22
10
1
11
734 : 728
21
8
KP Brno
22
9
2
11
689 : 729
20
9
Ostrava
22
9
0
13
667 : 716
18
10
Jičín
22
7
2
13
659 : 691
16
11
Kopřivnice
22
4
0
18
557 : 745
8
12
Strakonice
22
2
1
19
592 : 736
5
Tabulka střelců
Sebastian Choleva
Sokol Ostrava
186
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek
183
Marek Šťastný
HCB Karviná
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Čadílek
Handball KP Brno
38
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek
32
Radek Provinský
HK .A.S.A. Město Lovosice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Geletka
Handball KP Brno
58
Václav Franc
HK .A.S.A. Město Lovosice
48
Jakub Lakatoš
KH Kopřivnice
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.