Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Motl
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
20.4. 10:00
AC108
Dukla B - S.Vršovice
27 : 22
10.3. 09:30
AC084
Talent Plzeň "B" - Sez. Ústí
20 : 27
3.3. 17:15
AC078
VŠ Plzeň - Bohemians
29 : 24
3.3. 15:30
AC077
Starý Plzenec - Č.Budějovice A
32 : 22
28.11. 20:45
AC052
Talent Plzeň "B" - VŠ Plzeň
28 : 23
27.10. 10:00
AC032
Dukla B - Talent Plzeň "B"
32 : 21
2.liga mužů SVČ
19.5. 17:00
AD129
Praha 4 - Ml. Boleslav
31 : 28
8.5. 17:00
AD120
Slavia - Libčice n. Vlt.
30 : 31
13.4. 15:30
AD098
Ml. Boleslav - Libčice n. Vlt.
29 : 20
17.3. 17:00
AD089
Praha 4 - 1.HC Pardubice
44 : 30
21.10. 18:00
AD030
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
27 : 20
7.10. 17:00
AD014
HC Žatec - 1.HC Pardubice
19 : 28
1.liga starších dorostenců
20.4. 14:00
AG108
Dukla - Jičín
23 : 23
10.3. 13:30
AG084
Talent Plzeň - Zlín
47 : 29
25.11. 16:30
AG052
Talent Plzeň - Karviná
24 : 26
27.10. 14:00
AG032
Dukla - Talent Plzeň
33 : 31
2.liga starších dorostenců Č
22.9. 13:15
AH001
HC Plzeň - Chodov
17 : 34
1.liga mladších dorostenců
20.4. 12:00
AJ108
Dukla - Jičín
35 : 37
10.3. 11:30
AJ084
Talent Plzeň - KP Brno
39 : 31
25.11. 12:30
AJ052
Talent Plzeň - Karviná
43 : 30
27.10. 12:00
AJ032
Dukla - Talent Plzeň
31 : 44
2.liga mladších dorostenců Č
13.4. 13:00
AK098
Ml. Boleslav - Liberec
26 : 30
23.3. 17:00
AK095
Liberec - D.Králové
37 : 34
17.11. 15:00
AK047
Loko Louny - TJ košutka
22 : 22
21.10. 16:00
AK030
Ml. Boleslav - S.Vršovice
35 : 33
1.liga starších dorostenek
22.9. 15:00
AU010
HC Plzeň - Písek
25 : 16
1.liga mladších dorostenek Č
22.9. 11:30
AX010
HC Plzeň - Písek
23 : 46
Společná regionální liga
21.10. 14:00
CR021
Ml. Boleslav B - Wendy Mělník
28 : 21
Liga Ústeckého kraje - starší žáci
7.10. 09:15
SH-102/02
HK Chomutov - HK Lovosice
5 : 16
Liga Ústeckého kraje - starší žákyně
28.9. 12:00
SMD-152/5
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
24 : 4
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Holešov
38 : 25
video
online
Vsetín - Ostrava
35 : 26
video
online
Trnávka - Napajedla
25 : 32
video
online
Hranice B - V. Bystřice
27 : 32
video
online
Polanka - MHK Karviná
24 : 23
video
online
Zubří B - Uničov A
35 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
MHK Karviná
22
15
1
6
587 : 482
31
2
Zubří B
22
14
3
5
697 : 597
31
3
V. Bystřice
22
14
2
6
662 : 535
30
4
Napajedla
22
14
2
6
592 : 537
30
5
Polanka
22
14
0
8
585 : 528
28
6
Šumperk
22
11
2
9
599 : 579
24
7
Vsetín
22
11
0
11
615 : 600
22
8
Hranice B
22
10
1
11
649 : 664
19
9
Ostrava
22
9
1
12
624 : 664
19
10
Trnávka
22
7
0
15
581 : 682
14
11
Holešov
22
3
1
18
501 : 680
7
12
Uničov A
22
3
1
18
499 : 643
7
Tabulka střelců
Martin Vobořil
TJ Šumperk
160
Lukáš Friedel
DTJ Polanka
143
Radek Balon
SK Velká Bystřice
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Friedel
DTJ Polanka
37
Vojtěch Pernický
HC Zubří B
32
Zdenek Kašný
Slavia Fatra Napajedla
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kazimír Čáp
DTJ Polanka
38
Tomáš Janků
Házená Uničov
36
Miroslav Rypar
Házená Uničov
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.